Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kiesnek a spanyolok? Nagyon...

Kiesnek a spanyolok? Nagyon nem megy nekik a foci, én remélem hazakergetik őket.

Figyelt kérdés

2014. jún. 18. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én meg vagyok lepődve ezen, hogy ennyire rosszul játszanak most a vb-n.
2014. jún. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jajmár, nem nyerhet mindig ugyanaz. Kipukkadtak kicsit a spanyolok mostanság, ez van, előfordul. Sőt, törvényszerű.
2014. jún. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Én sem csípem a spanyolokat, de ez nagyon gyenge eredmény amit produkáltak, most már vége, remélem . Hajrá olaszok
2014. jún. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a vb elött tudtam, hogy nem lesznek valami nagyon jók. Igaz azt nem hittem volna, hogy kiesnek de tudtam, hogy már nem lesz esélyük nyerni. Hogy miért? Gondolojatok bele tavaly hazaküldte a bayern a barcát aki ezt a focit játsza. Idén a real hazaküldte a bayern aki ezt a focit játsza guardiola óta. Nyilván való voltt, hogy mivel a spanyol válogatot ami föleg a barcára épít(ett) sem fog jl szerepelni.


Off. Wash nem hittem, hogy a testépítés témakörön kivül itt is megtalállak.

2014. jún. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ó, másodikos korom óta focikedvelő vagyok :D Csak alig van olyan focis kérdés, amire úgy gondolom, hogy érdemes válaszolnom.
2014. jún. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A VB-n leszerepelt spanyolokat nem túl barátságosan fogadják odahaza. A játékosok napokig nem mernek kimenni otthonról. Egy nap Torres öregembernek álcázza magát, de az utcán felismeri egy idős néni, erre Torres bepánikol és hazarohan. Ugyanez történik másnap is. Harmadnap Torres apácának öltözik, de az idős néni akkor is felismeri és köszönti:

- Szia, Fernando!

Torres már nem bírja tovább, ezért megkérdezi:

- Hogyan ismert fel engem, néni?

Mire a hölgy:

- Hát nem ismersz meg b*zdmeg? Én vagyok az, Casillas!

2014. jún. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!