Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek utólag megbüntethe...

Szerintetek utólag megbüntetheti az ORTT az M1-et a ma esti Svájc-Franciaország mérkőzés miatt?

Figyelt kérdés
A hatodik percben a svájci védőt fejbe rúgták, és többször is mutatta a kamera, amikor vérzett az arca, miközben ápolták. Nem korhatáros a foci VB közvetítés, ha ezt egy kisgyerek is nézi, szerintem rossz hatással lehet rá a vér látványa.

2014. jún. 20. 21:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. jún. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Na és ha a kisgyerekek összeverekednek játszás közben és valamelyik elkezd vérezni akkor mi lesz? Nem szabad ilyen természetes emberi dolgokat sem lássanak?
2014. jún. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Micsoda buta kérdés? Miért kellene megbüntetni a M1?

És amikor a gyerekek játszanak, és valamelyik megsérül, és vérzik akkor mi van?

Bepereljük a szülőt, vagy az éppen felügyelőt?

Talán tedd vitrinbe a gyerekedet, és semmilyen eseményt, filmet ne engedjed , hogy nézze. Hiszen a gyermek mesék, regények is tele vannak félelmetes dolgokkal!!!

Lehet , hogy nem vér folyik de annál félelmetesebbek.

Egy példa.

kb 3-v 4 éves volt a kislányom amikor meséltem a Juliska és a farkas.

Amikor azt mondtam, hogy hambekaplak, szabályosan rémület volt a szemében, nem tudta elvonatkoztatni, hogy ez egy mese és nem valóság, és én nem fogom, nem tudom bekapni őt.

Térjünk vissza a filmekhez. Én véltem, elég nagy a lányom,/ akkor 15 éves volt /hogy velünk a szülőkkel együtt megnézhesse A Bolygó neve Halál.

Tévedtem, nem szabadott volna elvinni őt.

Hetekig félelemben élt, fájlalta a hasát, vélte hogy az a szörny az ő hasában is ott van.

Voltak rémült éjszakáink, olvasással, mesével, beszélgetéssel próbáltat csökkenteni a félelmét, jó ehy hónapba telt mire csökkent a félelme.

Ennyit a filmekről, a TV -ben DVD-ken látott dolgokról.

A szülőnek kell tudnia azt, hogy mit nézhet a gyermeke.

Én felnőtt vagyok, míg mások előszeretettel ácsorognak egy balesetet láttán, én messze elkerülöm , még a gondolata is irtózattal tölt el.Ezért vagyunk különbözőek.

Különböző idegrendszerrel rendelkezünk.

Van akinek a legdurvább film is be jön, míg másokban félelmet kelt.

Üdv, és szép vasárnapot !

2014. jún. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
*Piroska és a farkas, de ott van a Jancsi és Juliska, v. A Hófehérke, és egyéb rémisztő mesék.
2014. jún. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, ezek rémisztő mesék a gyereked számára, akkor bizony veled van a baj, és az sem normális ha a 15 éves lányod hetekig retteg egy filmtől... Lassan, fokozatosan, de időben be kell őket avatni az élet dolgaiba, ne mesevilágba éljenek már, ahol minden szép és jó, ez régen sem múködött, hát még most egy ilyen világban...
2014. jún. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azért durvább ez a focimeccs, amit említettem, mert a gyerek ha leül elé és megnézi a szüleivel, akkor egyáltalán nem számít arra, hogy vér fog folyni benne, így nagyon megrémül és lelki sérülést is okoz neki.
2014. jún. 22. 13:29
 7/11 anonim válasza:
# 6 Kérdező. Ugyan már, most nézem vissza ezt a meccset. Csak egy kis sérülés, szemöldöke reped meg, ez nem komoly baleset, csak nagyon tud vérezni, mert vérbő a szemöldök.
2014. jún. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

# 5-ke. Pont ezen van a hangsúly, hogy a mesevilága legaláb olyan durva, mint valamely film.

Vegyük csak Hófehérkét. Pontosan nem tudom idézni, de ugye az volt a mostoha kérése, hogy a vadász vigye az erdőbe vágja ki a Hófehérke szívét és vigye a el a mostohának,

oztán,,, a farka megette a nagyit, oztán, a boszi megakarta sütn janit és julit, nos ezek nem borzaszó képzelet egy csöppség számára?

A mai filmekről, nem nyitnék vitát, ez legyen ízlés dolga!!! OK?

2014. jún. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
* a farka
2014. jún. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"nos ezek nem borzaszó képzelet egy csöppség számára?"


De, rettenetesen félelmetes, azt hiszem a 7 éves lányom fetrengene a nevetéstől ha beadnám neki hogy ezek milyen brutálisan félelmetes mesék.


5-ös voltam.

2014. jún. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!