Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Magyarország megtudná verni a...

Magyarország megtudná verni a VB résztvevő hondurast vagy iránt?

Figyelt kérdés
2014. jún. 21. 18:44
 1/8 anonim válasza:
nem valószínű
2014. jún. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti hogy nem...
2014. jún. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Magyar valogatott megtudna verni falusi csapatot ?
2014. jún. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mire Lipták megfordulna addigra már 3-0 Hondurasnak.
2014. jún. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hondurast esetleg. Iránt az eddigi játékuk alapján nem hiszem.
2014. jún. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg igen. Jó, most nem azt mondom, hogy tízből tízszer, mert mint látható, a legutóbbi meccsen majdnem Argentínának sem sikerült megvernie Iránt, de azért nézzük már meg a vébé előtti felkészülési mérkőzéseit ennek a két csapatnak:


Honduras - Törökország 0-2

Honduras - Izrael 2-4

Irán - Guinea 1-2

Irán - Fehéroroszország 0-0

Irán - Angola 1-1

2014. jún. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahogy játszottunk az albánok vagy kazahok ellen, úgy esélytelen lenne.
2014. jún. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem. Ezek a csapatok most amúgy sem rosszak, Honduras a franciáktól úgy kapott 3-at hogy ők most szerintem az egyik ha nem a legjobbak, Ecuador meg már alig bírt velük. Irán meg akár elsőként is tovább tudna jutni abból a csoportból egy kis szerencsével, és ezt nem a csoport gyengesége miatt mondom, hanem mert nagyon kicsik a különbségek a csapatok közt. Mi egy ilyen csoportba 0 ponttal és min. -5-ös gólkülöbséggel repülnénk.


A leggyengébb csapat a vb-n szerintem Kamerun, esetleg Dél-Korea még elég gyenge. De szerintem tőlük is simán kikapnánk, Kamerun ellen egy jó formával talán lehet némi sansz, de inkább a döntetlenre. Azért kapnánk ki simán tőlük, mert a görögök is agyonverték a románokat (még vendégbe is úgy lett 1-1 hogy öngólt rúgtak, hazaiba 3:1), pedig a görögök most a vb-n szerintem egy közepesnél gyengébb csapat. A románok mérkőzhetnének komoly esélyekkel a leggyengébb csapatok ellen (mondjuk a 3 leggyengébb ellen), mi meg láthattuk hogy kikaptunk tőlük, még hazaiba is csak ikszelni tudtunk...

2014. jún. 23. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!