Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen szorzós meccsek jönnek...

Milyen szorzós meccsek jönnek leggyakrabban?

Figyelt kérdés

Igeeen igen tudom, hogy nem a szorzó szerint kell játszani... tudom h ebben nem lehet bízni stbstbstb


De csak van valami statisztika v ilyesmi... összességében hanyas szorzójú meccsek jönnek be leggyakrabban?


2014. jún. 22. 17:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ahány fogadóiroda annyi különböző odssz egy meccsre. De ha nagyon tudni akarod akkor az 1,47
2014. jún. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Leggyakrabban a legkisebb szorzójú események. Egyszerű statisztika, ha kisebb az odds akkor nagyobb a valószínűség.
2014. jún. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%

Persze, ahol kisebb a szorzó, az jöhet be nagy valószínűséggel... Nem tudom, eddig hogyan játszottatok Tippmixen, de az esetek több, mint felénél azok nem jönnek be, vagy ha igen, alig nyer az ember valamit, hacsak nem rak nagyobb tétet.

Ki van ez találva, hogy ne mindig te járj a legjobban. A spanyolokon jó alacsony szorzó volt, aztán szépen leszerepeltek a VB-n, minden meccset elvesztettek. A papírforma és a játékosok teljesítményének elemzése nem garancia a bunda ellen.

2014. jún. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jaj, megint itt a hülye aki szerint minden nem-papírforma meccs bunda... Mellesleg, nem a fogadóirodák veszik meg a meccseket, hanem azok akik fogadásokat kötnek.
2014. jún. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Áruld már el barátom, hogy szerinted miért hülye az, akinek a tieddel ellentétes véleménye van?

Te vagy itt a naiv emberke, aki azt hiszi, minden meccset tisztán játszanak, és nem létezik bunda, és folyton személyeskedik. De ha tovább hülyézel, jelentelek a moderátoroknak, unom már a név nélküli pocskondiázást.

2014. jún. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Aki a hollandok elleni meccs után megtette a spanyolokat az jó nagy marha volt. Lazán rátoltam a chile vagy x fogadásra a pénzt és nyertem.
2014. jún. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez az üzenet, amit nemrég kaptam, árulkodik az ide látogató egyének magas szellemi színvonaláról...


"Az üzenet küldője: Sgt. Márk

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 13:55

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Milyen szorzós meccsek jönnek leggyakrabban?

"Áruld már el barátom, hogy szerinted miért hülye az, akinek a tieddel ellentétes véleménye van? Te vagy itt a naiv emberke, aki azt hiszi, minden.."

Az üzenet szövege: Hú de kemény vagy. Most féljek? Mi lesz, addig irogatsz nekem amíg halálra nem röhögöm magam egy tizenéves fenyegetésein aki valahol az országban a gép előtt ül, egyik kezével gépel másikkal matyizik? Komoly fenyegetés, elkezdek félni.


És érdemes lenne keresned egy pszichiátert, mert üldözési mániád van."

2014. jún. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És milyen igaza van XD
2014. jún. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ó, persze, hogy igaza van!

Elárulok valamit: folyamatosan engem ostoroz itt néhány ember, aki képtelen elismerni azt, hogy létezik a labdarúgásban bunda, és emiatt egyből 0%-ra lepontoznak, rágalmaznak, hol válaszban, hol privát üzenetben. Ennyit arról, kinek van üldözési mániája!

Ha megemlítem a bunda szót, egyből jönnek és fröcsögnek megállás nélkül, mert ha az övékkel ellentétes a véleményem, az felháborító és nem szabad hagyniuk semmi áron. Értelmes vitára lehetőség természetesen nincs, hiába említettem a botrányos Serie A-ban történt fogadási csalásokat, azokat észre se vették, mint ha le se írtam volna.

Tisztelet a kivételnek!

2014. jún. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bunda van, ez közismert. Te viszont minden olyan meccsre, ami nem papírforma, rávágod hogy bunda az egész. Ezt hívják üldözési mániának.
2014. jún. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!