Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ha a tippmix szelvényre...

Ha a tippmix szelvényre ráírom tollal az eredményeket, hogy az jobban követhető legyen, az baj?

Figyelt kérdés

Rengeteg embernél láttam facén meg a lottózóban is, gondolom egyáltalán nem gond, de azért megkérdem.

Szóval, beolvassa úgy a gép, ha ráírom a szelvényre az eredményeket, meg sokaknál láttam, még ki is pipálják, be is karikázzák stb.

Feltételezem nem gond, de azért megkérdem mielőtt ész nélkül elkezdek írogatni a szelvényre.



2014. jún. 24. 04:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem gond.A luxornál is be szokták karikázni az emberek mert az elrendezés miatt csak így értelmezhető a dolog.A lényeg,hogy a szelvény száma sértetlen maradjon és olvasható mert a gép úgyis az alapján állapítja meg,hogy nyert-e a szelvény vagy nem.
2014. jún. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem, köszi.

Mondjuk, mivel ez hőpapír és mondjuk extrém esetben (akár erős napsugárzás) következtében elfeketül egy csomó felület de mondjuk a szelvény száma és a vonalkód hibátlan, akkor is leolvassa?

2014. jún. 24. 08:04
 3/3 anonim ***** válasza:
A szelvényszám maradjon sértetlen!Ha nyertél akkor a gép a szelvényszám alapján azonosít és nem a beikszeltek alapján.Az maradjon meg sértetlenül és akkor felmarkolhatod a lovét ha nyertél!:-)
2014. jún. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!