Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Chile-t megvették a brazilok?

Chile-t megvették a brazilok?

Figyelt kérdés

Ennyit hibázni világbajnok labdarúgóknak?


A 11-esekre gondolok.



2014. jún. 28. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem brazilia nem egy világverő csapat (úgy mint régebben a spanyolok). Egyébként nem vették meg a chileieket, csak nagyon elfáradtak a (chileiek) végére és nem tudtak koncentrálni. Hajrá hollandok:-)
2014. jún. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a tizenegyeseknél több múlik a vakszerencsén, mint a képességeken. Ha Chilét megvették volna a brazilok, akkor nem alázzák meg magukat azzal, hogy tizenegyesekig jutnak.. Ez szerintem marha ciki a braziloknak. Én régen die hard brazil-fan voltam, de ez a brazil csapat nagyon vérszegény szerintem, nem érdemelnék meg a vb címet.
2014. jún. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem vették meg őket. Nagyon sajnálom, hogy Chile kiesett mert jól játszottak ezen a VB-n. Attól, hogy Brazília fog nyerni meg nem kell félni, mert ilyen játékkal Kolumbia is kifogja rakni őket.
2014. jún. 29. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

ha meglettek volna véve nem rúgnak a 120. percben egy rohadt nagy kapufát ami ha bemegy vége :)

sajnálom is hogy nem lefelé és befelé pattant :(

2014. jún. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!