Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Reális hogy a francia szövetsé...

Reális hogy a francia szövetségi kapitány lemondjon, most hogy kiestek?

Figyelt kérdés
Pár éve Vilég + európa bajnokok lettek, most meg az elődöntő se megy.Mikor mond le?
2014. júl. 4. 20:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

1998-ban voltak VB-bajnokok, 2000-ben meg EB-t nyertek, azóta sok víz lefolyt a Dunán. Az akkori csapatból senki sincs már a francia keretben, bár a poén az, hogy egy csúcsformában lévő Zidane talán most is elég lett volna...

Deschamps jó edző, egy generációváltást kezdett meg, ahhoz képest elég tűrhető volt a játékuk, sőt, de várható volt, hogy a németek leverik őket. Legjobb nyolc közé jutottak, nincs miért szégyenkezniük.


Röviden: nincs miért lemondania.

2014. júl. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Én is arra gondoltam egy mai öreg Zidane is jobb lett volna a mostani csatároknál :P


Desampsz tagja volt a bajnok keretnek és most messze elmaradt attól. Le kéne mondani. Ha akkor össze tudtak hozni egy bajnokcsapatot, ma is tudni kellene, ha nem menjenek

2014. júl. 4. 20:47
 3/17 anonim ***** válasza:
az előző világbajnokságon tökutolsók voltak a csoportban, 1 gólt rúgtak 3 meccsen. ahhoz képest most 8 között voltak. Nincs ezzel semmi gond.
2014. júl. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hát pont emiatt nincs miért szégyenkezniük, a mostani keretben nincsenek meg azok a klasszisok. Van több nagy tehetségük (Griezmann, Pogba, Varane), akik beérhetnek még, viszont nem lett volna reális elvárás a VB-cím.
2014. júl. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Most komolyan azért kéne lemondani mert egy gyönyörű szép és mindenkit meglepő játék után a csapatja kiesett a németek ellen, akiket a közvélemény top esélyesnek tartott, és szinte biztosan döntősök vagy minimum érmesek lesznek? Elődöntőbe a legjobb négy csapat jut be, nem értem miért fikázod le ennyire azt ha vkik még "oda se" jutnak be. És tényleg a franciáktól semmi nem volt elvárva, egyrészt nem is olyan nagy csapat a francia (argentín, brazil, német, olasz, spanyol mellett elmarad, talán angol, holland szintjén van NAGYSÁGBAN), másrészt se a múltbéli eredmények, se semmi nem adott okot még ilyen szereplés elvárására sem.
2014. júl. 5. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Egyelőre szóba sem került a lemondása. A tegnap esti vereség utáni interjúkban arről beszéltek, hogy ezzel a fiatal csapattal ez is szép eredmény volt, és a következő (akármilyen) bajnokságra kiforrhatják magukat.

Didier Deschamps sokkal jobban összefogja és kezeli ezt a csapatot, mint az elődjei. Nem fog lemondani, és ezt nem is várják el tőle.

2014. júl. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nagyon nem vagy képben a francia válogatottal, ha ilyen baromságokat írsz.
2014. júl. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy "baromságokat" írok, ahogy kedvesen megjegyezted.

Csakhogy itt Franciaországban - különösen tegnap este óta - még a csapból is ez folyik.

Szó sincs Deschamps leváltásáról. Hogy ő magától lemond-e vagy sem, erről eddig nem szólt a fáma. Talán a déli hírekben (13H) többet mondanak.

2014. júl. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"Levonjuk a konzekvenciákat, elemezzük a hibákat, és készülünk a 2016-os, Franciaországban tartandó EB-re.

A fiatal csapatnak meg kell érnie, és ezért mindent megteszünk."

Szóval a szokásos blabla, de lemondásról sem a televízióban, sem a neten nem esik szó pillanatnyilag.

2014. júl. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Hát én is nagyot csalódtam a franciakban, mert nekik szurkoltam. Ha megjátszottam volna, vesztettem volna.

De ki gondolta volna , hogy ily apró embereket küldenek egy ilyen nagy csappattal szembe, mint a hatalmas németek.

Már elnézést, 160 és 167 ez volt a legmagasabb francia játékos, míg a németek a 190 cm is elérték.

Mi nagyon sokat nevettük a "törpéken" plusz nem is voltak formában.;((

2014. júl. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!