Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tipmix kérdés. Nem értem hogy...

Tipmix kérdés. Nem értem hogy van ez?

Figyelt kérdés
Tegnap megraktam 3 meccset,ugye tegnap volt Brazilia-Kolumbia és még megraktam előre az Argentin-Belga és a Holland-CostaRica meccset és a szelvényen az érvényességnél 2014.07.04-2014-07.05 van írva,szóval én itt azt nem értem hogy ha ma van a aza 2 meccs akkor hogy váltsam be holnap ha már nem lesz érvényes? válaszokat előre is köszönöm és bocsi ha kicsit értetlen voltam tényleg most kezdtem és még nem tudom mi hogy van..

2014. júl. 5. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Az az érvényesség a meccsekre vonatkozik. Tehát az ekkor lejátszott Argentin-Belga.

Mert lehet játszanak majd jövőre egy barátságos meccset, akkor te nem viheted még egyszer megmutatni, hogy te nyertél :)

2014. júl. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jaa így már érhető:D köszi szépen:)
2014. júl. 5. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!