Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Német-Brazília 7-1. Mit szóltok?

Német-Brazília 7-1. Mit szóltok?

Figyelt kérdés

2014. júl. 8. 23:51
1 2 3 4
 21/36 anonim válasza:
93%
Deutschland ist Über Alles!!!
2014. júl. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
Aki szerint direkt engedték be a németek azok látták Neuer fejét mikor bement?
2014. júl. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
30%

de elegem van már ebből... facebook-on, gyk-n, és még sorolhatnám hogy milyen oldalakon a németeket Istenítik és a brazilokat meg... nincs bajom velük, csak ebből a sok emberből akik ezt csinálják: hajrá brazilok!ti vagytok a nyerők!-a németek lőnek egy pár gólt-hajrá németek! a brazilok sz**ok!-és hirtelen szinte mindenki át áll a másik oldalra(divatdrukker) -és itt nem rátok gondoltam hanem a sok facebook posztolóra- és az én véleményem a brazilokról: nem tudom mi történt velük. nem az ő napjuk volt az biztos. nem voltak vmi jó posztban.. védekezni is tudtak volna.. de legalább kiderült hogy nem érnek semmit Neymar nélkül(és Tiago Silva nélkül se) Neymar megtett mindent ...

de azért gratula németek! Neymar gyógyulj meg minél hamarabb!:) Argentína vs. Hollandok - Hajrá Argentína!:D

Ki jött belőlem a düh vagy minek nevezzem :P Jobban érzem magam:D

2014. júl. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim válasza:
88%
Nekem is az jött le, hogy eddig Neymarral akarták megnyerni a vb-t,a többi játékos meg addig eltéblábol a pályán, a lényeg hogy mindig jusson el a labda Neymarhoz, hát most kiderült, hogy nélküle nem mennek semmire se. Azért ilyen csúnyán kikapni, mert ha mondjuk egy szoros 3-2-re kapnak ki, de így... ezt nehéz lesz megmagyarázni.
2014. júl. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim válasza:
23%

Azért valljukbe,nincs ennyi a két csapat között.Jó a brazilok 10perc alatt kaptak 4-et,és azért a németeknek szerencse is kellett hozzá.A statisztika mindenben a brazilok mellet szól.Szerintem az ideális eredmény 2:1LENNE A NÉMETEKNEK(JÁTÉK ALAPJÁN

)

2014. júl. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim válasza:
92%

Elejétől kezdve nem volt szimpatikus nekem ez a Brazil csapat. Legtöbbje ha kellett, ha nem fetrengett, színészkedett. Ezen a meccsen hátrányban is próbálták eljátszani a 11-est 2x is, illetve a 16-os környékén is jó szabadrúgási pozíciót szerezni műeséssel. Ez a bíró ezt nem ette meg. Rájuk fért a lecke! Remélem legközelebb focizni fognak és nem fetrengeni, színészkedni. Lesz még jó csapatuk, mert rengeteg jó játékosuk van. Sok sikert kívánok nekik hozzá.

Németeknek drukkolok minden VB-n, amikor nem játszanak ott magyarok. Így természetesen örülök a győzelmüknek. Bebizonyították, hogy nem Scolarinak van igaza.

"Hármat, négyet akartak rúgni! Minek? - Scolari"

2014. júl. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim válasza:
100%

Nekem sem tetszett ez a brazil csapat. Ilyen szinten szerintem nem kéne mindent Neymarra és Silvára "kenni", szerintem egy jó csapat tudja pótolni a veszteségeit. Mindenesetre nem omlik össze úgy, mint most ezek a brazilok. Az nekem sem tetszett, hogy gyakorlatilag műesésekkel és színészkedésekkel akartak elérni valamit foci helyett, elég szánalmas volt. Legalább kaptak egy kis ízelítőt a brazil szurkolók, mit érzünk mi magyarok, ha a magyar válogatott játszik...

És egyébként Neymarral sem volt túl meggyőző a csapat, megmondom őszintén, Chilét és Kolumbiát is jobb csapatnak tartottam a brazilnál, hiába volt ott Neymar.


Viszont azt el kell mondani, hogy szerintem ebben a kudarcban a brazil csapatra ható nyomás is szerepet játszott. Egyszerűen mindenki elvárta tőlük a győzelmet, a brazil közvélemény pedig elég szigorú és könyörtelen. Most komolyan, hogy nyújtsa egy focista a legjobb formáját, ha már az is benne van a híradóban, ha megrándul a lába? És mindenki arról beszél, hogy márpedig győzniük kell, más nincs... Ilyen nyomás alatt én számítottam is valami hasonló kudarcra.


A német csapat pedig kiváló focistákból áll, nagyon jó formában vannak, rendkívül felkészültek, úgyhogy teljesen reális a végeredmény, semmi meglepetés nincs benne, tükrözi a két csapat közötti különbséget. A portugálokat 4-0-ra verték, a brazilokat pedig 7-1-re. Ennyi.


Egyszerűen a németek jól fociznak és kész, nem műesésekkel akarnak 11-est meg szabadrúgásokat kicsikarni. Nem elégednek meg azzal, hogy "tök mindegy, hogyan, de nyerjünk 1 góllal és minek rúgjunk még 4-5 gólt, a lényeg, hogy győztünk" baromsággal, hanem focizni mennek ki a pályára.

2014. júl. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
7%

Mit vagytok úgy oda?

Még mindig a Holland - Magyar 8-1 a csúcs azon rágódjatok!

2014. júl. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim válasza:
69%

[link]


Szerintem nemvolt indokolt az ekkora gólkülönbség

2014. júl. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim válasza:
35%
(Nyilván a statisztikára gondolok)-bártudom a focit gólra játszák
2014. júl. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!