Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért olyan rossz az angol...

Miért olyan rossz az angol válogatott foci?

Figyelt kérdés

Szeretem az angol focit. Lendületes, bátor, bevállalós.


Az angoloknál külön kultúra épül a klubfocira. Eszméletlen jó az angol első osztály sőt még a többi is egész jó.


DE válogatott szinten nem tudnak játszani. Az angolok még csak 1-szer nyertek VB-t és EB-t nem is nyertek.


vajon miért van ez?



2014. júl. 9. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert nincsenek összeszokva, hiányzik belőlük a csapategység. Kell egy jó falkavezér, aki összetartja őket. Kíváncsi vagyok, hogy Roy Hodgson mit csinál belőlük az EB-re.
2014. júl. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tyler913 ***** válasza:
64%

Mert az angol foci évtizedek óta elavult dogmákra épít. A játékosok egyposztosak,a "lendületes,bátor,bevállalós" angol játék nagyjából azt jelenti,hogy rohannak ész nélkül a széleken,és beadnak. Aztán lesz,ami lesz.

A Premier League valóban a világ első számú bajnoksága,de nézd csak meg,az angol klubcsapatokban milyen nemzetiségűek adják a kreativitást!


Az angolok nem is olyan rég még a már 20 éve elavult 4-4-2-t erőltették,a játékosaik darabosak,a taktika rugalmatlan. Röviden ennyi.

2014. júl. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert nincsenek értelmes angol játékosok, az angol foci nem miattuk jó hanem a rengeteg légiós miatt.
2014. júl. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 johnterry26 válasza:
A klubjaikban nem az angolok a meghatározó játékosok. A kreativitást a külföldiek adják. Vegyük például a Chelsea-t. Összesen 2 angol játékos biztos kezdő a csapatban. A 2-ből az egyik, John Terry meg már vissza is vonult a válogatottól, pedig az én véleményem szerint nincs még egy olyan angol középhátvéd, mint ő. Dehát az FA tudja.
2015. máj. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!