Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért ilyen gyengék a dél-amer...

Miért ilyen gyengék a dél-amerikai csapatok?

Figyelt kérdés
Szinte már emberemlékezet óta nem nyert dél-amerikai csapat vb-t (ha a brazilokat kivesszük a sorból, akkor meg hatványozottan igaz). A mai holland-argentin is egy országos 1-es lesz. Persze ez nem zavar, mert a tegnapi meccsel is egy kisebb vagyont kaszáltam, ma sem fog érni meglepetés, de miért van az, hogy ennyire nagy az európai dominancia és az amerikai futball egyet jelent a brazil válogatottal, aminek a minőségét láttuk tegnap. Annyira beharangozták, hogy az európai csapatoknak nem sok sansza lesz, meg nem fogják bírni a klímát és láthatjuk, hogy európai döntő lesz zsinórban harmadszor.

2014. júl. 9. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

hát ez azért lehet, mert kiscsikó vagy még. eleve kevesebb dél amerikai csapat jut ki VB-re. logikus, hogy így kevesebben is jutnak döntőig. ennek ellenére elég sokszor oda jutnak. ráadásul sokkal gyakrabban rendezik a VB-t európában, mint délamerikában. utoljára 28 éve. azóta európában 3 VB is volt.


a mai holland argentin meccs sincs letudva. én bírnám, ha német argentín döntő lenne. nagy klasszikus...

2014. júl. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

"én bírnám, ha német argentín döntő lenne. nagy klasszikus..."

Az argentinok játékát inkább nem minősítem részletesen. Élvezhetetlen, ahogy játszanak és kevesek lesznek Hollandia ellen. Mondom ezt úgy, hogy a németeknek szurkolok.

2014. júl. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"eleve kevesebb dél amerikai csapat jut ki VB-re. logikus, hogy így kevesebben is jutnak döntőig"


A legjobb négybe szinte mindig ugyanaz a 4-5 európai csapat jut be és közülük kerül ki a vb győztes. Na most ehhez mi köze annak, hogy Dél-Amerikából kevesebb csapat jut ki. A vb címek és játékosállomány alapján Brazíliának, Argentínának és Uruguay-nak is partiban kéne lennie a többi nagy csapattal, de ezek közül csak Brazília nyert vb -t az elmúlt 20 évben és ezalatt 3 európai csapat is világbajnok lett (most lesz a 4.).

"ráadásul sokkal gyakrabban rendezik a VB-t európában, mint délamerikában"


Az előző két vb-n európai döntő volt és ezek körül csak a 2006-os volt Európában megrendezve. Most Dél-Amerika a helyszín, de most is európai döntő lesz.

2014. júl. 9. 14:14
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"A mai holland-argentin is egy országos 1-es lesz."

"ma sem fog érni meglepetés"

" európai döntő lesz zsinórban harmadszor."


Ez a magabiztosság nagyon primitív, függetlenül attól, hogy megvalósul-e majd, vagy sem.

2014. júl. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A lottószámokat nem tudod esetleg ilyen határozottan megmondani, kedves jós úr?

Ha előbb te szeretnél kaszálni egyedül, elég ha négy-öt hét múlva mondod meg nekem az akkor aktuálisakat.

2014. júl. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#2 négy éve a spanyolok is ugyanilyen élvezhetetlen játékkal rukkoltak elő, aztán tessék, mégis megnyerték a címet ;) a különbség az, hogy pechükre az argentinokra a döntőben sokkal erősebb ellenfél vár


különben meg besírok :D:D:D zsinórban harmadik európai döntő, na persze

2014. júl. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!