Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Müller, Klose, Ribery vagy...

Müller, Klose, Ribery vagy Robben miért nincsenek akkor sztárok, mint C. Ronaldo vagy Messi?

Figyelt kérdés
Az Aranylabdánál csak az utóbbi két játékos neve merülhet fel. A csapból is ők folynak. Vakon tényleg ennyire kiemelkednek a többi focista közül? Vagy minek köszönhető ez az óriási hype körülöttük?

2014. júl. 9. 18:00
 1/9 anonim válasza:
100%
Mert kevésbe szépfiúk, szerintem. Sztárok mint focisták, de nem reklámarcok, médiaszereplők, celebek..
2014. júl. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De az Aranylabda elvileg szakmai díj...
2014. júl. 9. 18:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Az Aranylabdát hagyjuk, korábban sem volt túl sok hitele a szememben, de mióta Messi zsinórban nyerte őket, úgy, hogy néhány évben volt minimum 5-6 játékos, aki jobban megérdemelte volna, teljesen hitelét vesztette az egész.
2014. júl. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az UEFA, FIFA stb. már rég nem a szakmaiságáról, hanem lobbijairól híres...
2014. júl. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne is legyenek, én azt mondom. Nem kell, hogy majmolja őket a sok divatdrukker, meg a sok barom, akik mindig az aktuális legjobb csapatnak szurkolnak. Már a Bayernt is féltettem ettől az egésztől, most a németeket féltem. Jönnek majd a hülyegyerekek, akik eddig a spanyoloknak szurkoltak, divatból, most hirtelen német drukkerek lesznek.. hagyjuk már.. (Tisztelet a spanyol fanoknak, és a spanyol válogatottnak is!) A foci csapatjáték, nem 1-1 személytől függ, és Klose, Müller, Ribery vagy Robben ezért nem emelkednek annyira ki, mert ők és a körülöttük lévők, mindenki alázatosan, önmagából a maximumot kihozva, a csapatért küzd, és nem önmagáért.
2014. júl. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az Aranylabdát régen sportújságírók, méghozzá a leginkább hozzáértő, európai sportújságírók ítélték oda valakinek. Mióta az Aranylabda és a FIFA Év játékosa díj egybeolvadt, azóta a nemzeti válogatottak edzői és csapatkapitányai, valamint egy médiaszemélyiség szavaznak róla úgy, hogy mindenkinek a szavazata ugyanannyit ér. Szóval az isten háta mögötti, óceániai törpeállam totál amatőr labdakergetői közül is ugyanannyi ember szólhat bele a végső döntésbe, mint mondjuk Németországból, ahol van több millió igazolt, profi focista. Ezek alapján nyilván nem a szakmai szempontok fognak dominálni, hanem a hype.
2014. júl. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%

Nem véletlenül folyik a csapból is az utóbbi 2 az előbbi 4 meg nem.

Csak ők ketten vannak meg most ugye Suarez akik 1gól/meccs átlagot nagyjából tartják.

2014. júl. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Mert ők ketten (főleg Ronadlo) igazi divatarcok.

Ha egy focihoz nem értőnek megemlíted CR vagy Messi nevét, rögtön tudja ki az..

De például ha Thomas nevét, akkor fingja nincs, hogy ki ő...

És nem, nem jobbak, legalábbis annyival biztos nem, hogy ekkora felhajtás legyen körülöttük.

De szerintem ezerszer többet és mind Thomas, mind Klose, Robben, Lewandowski, Neuer, akik nem foglalkoznak és nem vágnak fel azzal, hogy nekik mennyi pénzük van, és hogy milyen jó játékosok.

Szerintem a szerénység sokkal többet ér, mint hogy kivel mennyi dolgot lehet eladni..

2015. jún. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na mert Messi tényleg egy igazi reklámarc, aki kihívóan öltözködik, kérkedik a pénzével, és azt hiszi, hogy mindent megtehet. :P De legalább nem vagytok elfogultak.
2015. júl. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!