Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi alapján választod meg,...

Mi alapján választod meg, hogy melyik csapatnak szurkolsz?

Figyelt kérdés
2014. júl. 10. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Én rám a 96es EB volt nagy hatással (8 éves voltam akkor).

Ott kedveltem meg az angol focit. Majd Beckham lett a kedvencem, abból a United és ennyi.


Persze az angoloknak már nem szurkolok mióta Beckhamék se játszanak ott, valahogy más ország válogatottját nem sikerült megszeretnem, de más válogatottat se kedvelek igazán. Inkább mindig a kevésbé esélyeseknek drukkolok.


Hazai szinten meg Fradi. Ez könnyen jött, mert apám 30 évig szinte minden hazai meccsen kint volt. Már a zacsiban fradista voltam.

2014. júl. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én egy bizonyos játékos miatt szerettem meg egy csapatot, aztán a játékos távozása után tovább drukkoltam nekik, azóta pedig igen erőteljes fanatizmussá fokozódott a dolog.


Ronaldinhóról van szó, illetve az FC Barcelonáról. :)

2014. júl. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen szimpatiksak játcanak bene
2014. júl. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kicsit ilyen csodabogár vagyok szerintem, mert nagyon szeretem a focit, és nagyon sokat nézek is: év közben épp úgy, mint most a vébén, aminek eddig mindegyik meccsét láttam (a párhuzamosan zajlókat leszámítva); még sincs kedvenc csapatom. Persze az adott mérkőzésen előfordulhat, hogy valamelyik csapat akár a pályán mutatott teljesítmény, akár egyéb kulturális, földrajzi stb. szempontok alapján szimpatikusabb, de ez egyáltalán nem tartós, mérkőzésről mérkőzésre változik. Mint ahogy időszakonként akadhat olyan válogatott vagy csapat, amelyiknek a játékstílusa vagy a benne szereplő játékosok közül valamelyiknek a teljesítménye megtetszik, de akkor sem mondanám, hogy szurkolok nekik, mert ettől még nem kísérem megkülönböztetett figyelemmel őket, illetve nem zavar az sem, ha jön egy másik csapat, amelyik jobban játszik, és legyőzi őket. Szóval én így szeretem nézni a focit, elköteleződés nélkül. :)
2014. júl. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szimpátia, tisztelet, szülő/rokon nyomására. Tottenham drukker vagyok. :) (COYS)
2014. júl. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!