Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a véleményetek a döntőről?

Mi a véleményetek a döntőről?

Figyelt kérdés
Én majd meghalok az örömtől.:)))

2014. júl. 13. 23:47
 1/9 anonim válasza:
76%
NÉMETORSZÁG !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2014. júl. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Ratyi volt ! Annyira fáradtak voltak a játékosok, hogy kb 20%-ha ki tudtak focizni magukból. Nem lenne szabad egyből a BL után VB-t rendezni. http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__5880452..
2014. júl. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagy meccs volt, végre örülhettem. 2002-ben, 2004-et felejtsük el, 2006-ban, 2008-ban, 2010-ben, 2012-ben azért sírtam, mert nem sikerült, most azért, mert sikerült! Átéreztem az Argentinok fájdalmát, hiszen nekem is fájt minden alkalommal, amikor kikaptak a Németek nagy tornán, de most én örülhettem! És még soha nem örültem ennyire, ami a futballt illeti. (Még a Bayern BL győzelme is nagy nyomott hagyott bennem, bár akkor a másik szemem sírt, mert a Dortmundot sajnáltam nagyon)
2014. júl. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is sírva fakadtam az örömtől!
2014. júl. 14. 13:56
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
Miért halsz meg és fakadsz sírva az örömtől? Nem a magyarok nyertek. Vagy német vagy? Mert akkor bocs.
2014. júl. 15. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Goetze !
2014. júl. 15. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, félig német vagyok. A magyar fociból meg kiábrándultam.
2014. júl. 15. 12:24
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
Akkor bocs mégegyszer. Megértem ha valaki nagyon örül, ha a hazája nyer egy ilyen rangos tornát, de azt sosem értettem hogy miért kell másik országnak ilyen szinten örülni. És ezt pont én mondom, akinek a német foci az egyik kedvence. Most mondjuk nem tetszett annyira a németek játéka, mint 4 éve, de azért nem voltam csalódott azért mert ők nyertek, mert összességében tényleg a legjobbak voltak, csak egyszerűen nem tetszett most annyira a focijuk. Amúgy a magyar fociból én is kiábrándultam már, de szórakozásból még mindig nézek focit és az adott csapat játékának a szimpátiája alapján szurkolok is, örülök ha nyernek és csalódott vagyok ha nem, pedig megérdemelték volna, de ugyanakkor nem érzem magaménak a sikert vagy a bukást, így nem vagyok képes olyan érzelmekre mintha a hazám lenne ott.
2014. júl. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
en is nemet nemzetisegü vagyok igy nekik szurkoltam örülök a gyözelemnek
2014. júl. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!