Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miroslav Klose-t kivéve...

Miroslav Klose-t kivéve birtokol bármelyik (volt) futballista négy darab világbajnoki érmet?

Figyelt kérdés
Zsinórban negyedszer szerez érmet Németország, így is sok rekordot megdöntöttek, Klose-nak (aki mind a négy VB-n ott volt) van így már két bronza, egy ezüstje, és egy aranya. Ezt (számokban) túlszárnyalja e bárki is?

2014. júl. 14. 03:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Tudom, Beckenbauernek van öt érme is, de abból kettőt edzőként szerzett, kizárólag játékos pályafutásokra lennék most kivánci.
2014. júl. 14. 03:32
 2/5 anonim ***** válasza:
Aligha hiszem. Ehhez az kell, hogy az adott válogatott négy egymás utáni vébén érmet szerezzen. Már az is 12 évet ölel fel, és nagyon kevés focista van, aki ilyen hosszú ideig a legmagasabb, válogatott szinten játszana. És a német válogatott az egyetlen, amelyik ezt meg tudta csinálta 2002 és 2014 között. Az ottani keretekből pedig Klose az egyetlen, aki mindegyikben szerepelt.
2014. júl. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem. Elöző jól leírta a németek rekordja, hogy egymás után négyszer bejutottak a 4 közé és ráadásul érmet is szereztek mindig. És közülük csak Kolse szerepelt mind a 4 keretben.
2014. júl. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem. Pelének ha jól tudom van 3 aranya, 58, 62 és 70-ben, de 66-ban nem nyertek érmet. Tehát neki más színű nincs, csak a 3 arany. Ha jól tudom,
2014. júl. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én is hasonlóképpen gondolkodtam.
2014. júl. 14. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!