Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ti mit szóltok ahhoz, hogy a...

Ti mit szóltok ahhoz, hogy a németek nyerték a VB-t? Ha nem helyeslitek, akkor kit szerettetek volna VB győztesként látni? És még egy kérdés: kit szerettetek volna megválasztani a VB játékosának, és a VB kapusának?

Figyelt kérdés

2014. júl. 14. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Megérdemelték mert az egész tornán jól játszottak. Bár szerintem a franciák jobban játszottak a negyeddöntőben.

VB játékosa: Messi statisztikái messze a legjobbak voltak. Megérdemelte.

VB kapusa: szerintem Ő és Navas érdemelték ki dehát ugye csak egy kaphat díjat.

2014. júl. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Valóban a németek érdemelték meg a vb győzelmet, az argentinok bár nem játszottak szépen - hiszen a legtöbb csapat (talán még a hollandok is) bekkelt ellenük - megérdemelten jutottak a döntőbe, és ott elég jól játszottak. Viszont hiányérzetem van a spanyolok korai kiesése miatt. VB játékosa: Hiába érvel azzal a sok gyűlölködő, hogy Messi a kieséses szakaszban nem csinált semmit, nélküle a csoportból is nehezen mentek volna tovább, a kieséses szakaszban pedig a statok alapján is elmondható, hogy nagyon sokat tett a döntőbe jutásért. Az MVP-t egyébként sem a győztes csapatból szokták választani, de ezt a díjat kb lesz@rta, hiszen nem lett meg az arany. A VB kapusa meg szerintem is Neuer.
2014. júl. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Helyes, hogy a németek nyerték, örülök neki. -- A megválasztott MVP-k is rendben vannak. Mexikó ha továbbjut, Ochoa esélyes lett volna a legjobb kapus címre. / Neuert ki kellett volna állítani.
2014. júl. 15. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Megérdemelték a németek.

(Szerintem meg azt a kettőt kellett volna kiállítani, akik ráugrottak Kramerre.)

2014. júl. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!