Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan tudjam meg, hogy mikor...

Hogyan tudjam meg, hogy mikor lesznek egy adott országnak vagy csapatnak meccsei, ha egyelőre még nem értek a focihoz? (Brazília, Barcelona érdekelne)

Figyelt kérdés

Olyat már találtam, hogy beírtam a Google-be, hogy Barcelona meccsek, ki is adott egy párat a közeljövőben, de az az összes? (amúgy melyik csatornán szokták adni ezeket?)

De Brazíliára hogy keressek rá? (nem érdekelnek bunkó vagy viccesnek szánt megjegyzések, még mindig szeretem őket) Vagy milyen Kupák, Ligák és hasonlók vannak, ahol vagy az az ország vagy a csapat részt vesz? És mikor?



2014. júl. 17. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
A Barcelonáét majd megtalálod a hivatalos oldalán, most még nem, mivel nem volt még sorsolás. A válogatottak meccseit megtalálhatod a FIFA oldalán is.
2014. júl. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Mibe, hogy lány vagy, aki beleesett Neymarba? Mindegy.

Szóval pl. van olyan alkalmazás (SofaScore) amit ha letöltesz, be lehet állítáni, hogy mindig szóljon fél órával azelőtt, hogy játszana a kedvenc csapatod. Ez közben szól gólnál, piros lapnál, félidőben és meccs végén. Meg lehet nézni a csapatok összeállítását, meg ilyenek.

U.i: most kezdtél el focit nézni, de MÉG MINDIG szereted őket? Érdekes...

2014. aug. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Úgy értettem, hogy még mindig, hogy a 7-1 ellenére is. És Fredet is, nem csak Neymart. Bár az első mondatoddal kitaláltad, azt azért hozzátenném, hogy nem csak miatta érdekel. Tájékozódtam, utána néztem youtube-on és a tévében is a Barcának. Meg a játékosoknak is, és az egész csapa szeretem. Meg már nagyjából a szabálykkal is tisztában vagyok. Mostanában néztem olyan meccseket is, amiben se Messi (mert őt i szeretem), se Ney nem vett részt. És így is érdekelt. Igaz, hogy csak most ismertem meg őket, de kis idő alatt is megszerettem őket. Nnem csak Neymart, a többieket is.


De egyébként köszönöm a választ.

2014. aug. 14. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!