Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » FREESTYLE FOCI! Szerintetek...

FREESTYLE FOCI! Szerintetek milyen vagyok?

Figyelt kérdés

Ezt a videot tegnapi nap folyamán készitettem,szeretném ha normálisan megmondanátok h szerintetek milyen vagyok,és nagyon várom a kritikát.


Íme a link: http://www.youtube.com/watch?v=1K7nYxcx-ak


2010. jan. 9. 15:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
egész jól csinálod :D
2010. jan. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
azt nem tudom hogy ki menyire számít profinak de nekem tetszett!!!! További sok sikert
2010. jan. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2010. jan. 9. 15:28
 4/14 anonim válasza:
hát egész jó.de van némi probléma ha jobb akarsz lenni még tanulj pár trüköt pl világ kör,deka,polóalaá a labda stb tanulj tőlem.én jó vagyok.adj msn t... cs
2010. jan. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
piroman.23@hotmail.com vegyél fel:)
2010. jan. 9. 15:54
 6/14 anonim ***** válasza:
nemrossz főleg amikor a seggedhez rakod be a labdát én azt képtelen vagyok megcsinálni:D én is szoktam freestyleozgatni tanuld meg a világkört(egyáltalán nem vészes) meg én szoktam azzal is hülyülni h lábbal feldobom a nyakamba aztán úgy lemegyek fekvőbe és nyomok párat a labda közbe végig a nyakamon van(bár itt többször esik le mint fentmarad de azért szokott sikerülni;), meg nemtom sarokkal felveszed a labdát hátul ill. oldalt meg pl. zidane nak a híres csele ill. ronaldinho álomcsele, v brazilkör, gyakorolj jó sokat és menni fog(én is rengeteget xarakodtam velük:D)
2010. jan. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
nem olyan jó,de nem rossz :)
2010. jan. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
utolso elötti olyan vagy mint én király am a kérdezö elöti vok
2010. jan. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

csak azt szeretném veletek közölni hogy amit nem csináltam(pl:világkör) az nem azt jelenti hogy nem tudom:)

szeretném magambol a legjobbat kihozni:)

2010. jan. 9. 17:49
 10/14 anonim ***** válasza:
17:39-es akkor mi már tudunk valamit:D
2010. jan. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!