Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek sikeres lesz...

Szerintetek sikeres lesz Louis van Gaal a Manchester élén?

Figyelt kérdés
2014. júl. 23. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Akár még bajnokok is lehetnek, de hogy a 4-ben benne lesznek azt készpénznek lehet venni. Nem véletlen, hogy ő lett a vezetőedző. Eddig ahol járt, mindig egy olyan csapatot épített fel, amerre lehetett a jövőben alapozni.
2014. júl. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eddig úgy tűnik jó az.
2014. júl. 24. 08:30
 3/4 anonim ***** válasza:

kiváló szakember, biztos vagyok benne, hogy lassan, de biztosan fel fog építeni egy stabil, eredményes csapatot, és hosszú évekig ő fogja irányítani őket. (nem olyan sok évig, mint Ferguson, de nem is fogja otthagyni őket két-három esztendő elteltével.)


csak először ki kell szórni a Young-féle selejteket, és a már bizonyított, tapasztaltabb játékosokra (Van Persie, Mata, Rooney), illetve a fiatal tehetségekre (Welbeck, Januzaj, Shaw, akár Herrera is ide sorolható) építenie a csapatot.

2014. júl. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 P83 válasza:

Idén már nem lesz bajnok.A szerződése 3 évre szól, úgy tudom ez az utolsó munkája.

Abban biztos vagyok, hogy a 3 év egyikén legalább egyszer bajok lesz, mert az összes csapatnál ahol dolgozott bajnokságot nyert és egyedül az AZ Alkmaarnal nem sikerült első évben.

2015. ápr. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!