Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hol lehet jegyet venni (online...

Hol lehet jegyet venni (online) a Ferencváros - Chelseára? és mennyi egy jegy, ha online nem lehet?

Figyelt kérdés

2014. júl. 24. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:
81%

Először is el kell menj a Fradi stadionhoz regisztrálni, hogy szurkolói kártyát csináltass ami 1000Ft. Ha vidéki vagy akkor el kell utazz ezért Pestre. Utána tudsz jegyet venni, online a fradi.hu-n lehet. A legolcsóbb 9000Ft ami a kapu mögé szól, ha oldalra szeretnél ülni ahol jobban látni az eseményeket, oda 15000-től 40000Ft-ig lehet jegyeket kapni. Nevetséges...

Remélem nem telik meg a stadion és alig pár ezer néző előtt fogadják a Chelseat, akkor talán ráébrednek a vezetők, hogy mit művelnek...Nekem 29ezer Ft-ba kerülne csak a kétszeri felutazás Pestre és a jegy, és akkor még nem ittam egy pohár sört és nem vettem egy csomag szotyit se. Akármennyire szeretem a Fradit és vártam már az új stadiont ennyi pénzt nem vagyok hajlandó áldozni rá, ennél olcsóbban voltam már többször a kedvenc külföldi csapatom meccsén busszal, amibe benne volt a jegyár is...

2014. júl. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
fradi.hu honlapon minden infó fent van.
2014. júl. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!