Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Valaki kézilabdázott már a...

Valaki kézilabdázott már a Vendel utcai Sportegyesületben? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ha valaki kézilabdázott már a Vendel utcai S.E-ben, akkor írja meg, hogy felvesznek-e oda majd' 17 éves fiút aki még nem kézilabdázott soha, csak tesiórán.

Egyáltalán érdemes elkezdenem ilyen idősen?

Én úgy érzem lenne tehetségem hozzá, mivel tesiórákon elég jól ment.


2010. jan. 11. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nyugodtan kezd el!!! én majdnem 16 éves vagyok én is nagyon szeretnék kézizni csak a közelben nincs egy csapat sem. Akkor én is kérdezek tőled;) egy Nb2 es ifi csapatba én elkezdhetnék kézizni?-mert az van még olyan távolságon belül...:))9
2010. jan. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Huhh, hát én nem igen vagyok még ebben jártas, ezért is kérdeztem. Hát eddig mindenhonnan azt a választ kaptam, hogy nem késő elkezdeni. Egyenlőre megkérdeztem itt, de eddig nincs sok válasz. Hát szerintem próbáld meg te is. Én is majd megpróbálom a fentebb említett egyesületnél, mivel nincs is messze a lakhelyemtől. Sok Sikert.
2010. jan. 11. 21:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Hello!

Én végül elkezdtem kézizni!:D

a válaszoló...

és Te?

2011. jan. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kicsit késői válasz, de igen, most kezdtem el kézizni! :) Ha érdekel, van egy most újonnan alakult amatőr csapatunk. Írj emailt (csokistorta@gmail.com) ha felkeltette az érdeklődésed! :)
2012. nov. 7. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!