Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nagy KEDVENCEM W. Rooney, és...

Nagy KEDVENCEM W. Rooney, és szeretném ha válaszolnátok pár kérdésemre?! :D

Figyelt kérdés

1: mit szerettek benne és mit nem?

2: megérdemelt volna már egy aranylabdát?

3: helyet fog kapni a louis van Gaal keretében?

4: nélküli hol járna a Man Utd?

5: 28 évesen lesznek még varázslatos pillanatai?



2014. aug. 4. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Nagyszerű csatár, kiváló rúgótechnikával, jól mozog a pályán, jól bánik a labdával, van saját stílusa. Mivel én is nagyon bírom Őt, ezért olyat nem mondanék, amit nem szeretek benne! :)

2. Szerintem igen, megérdemelt volna már egy aranylabdát!

3. Biztos vagyok benne, hogy helyet kap az idei keretben, a felkészülési túrán is remekül teljesít, és eddig úgy tűnik, van Gaal is bírja Őt, és bízik benne.

4. Hát, szerintem nélküle is hasonlóan sikeres lenne a United, mert minden poszton vannak kiemelkedő játékosok, és csatárnak ott van még van Persie , Chicharito, Welbeck is, akik jól játszanak. De tény, hogy nagyon fontos játékos a csapatnál!

5. 28 évesen még van benne néhány remek szezon, biztos vagyok benne, hogy lesznek még szép góljai, megmozdulásai.

2014. aug. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! :)
2014. aug. 5. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!