Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Azok, akik azt jósolták, hogy...

Azok, akik azt jósolták, hogy az összes magyar csapat kiesik az EL és BL selejtezők első fordulójában, mit szólnak ahhoz, hogy a Loki legrosszabb esetben az EL csoportkörében folytatja, de még a BL csoportkör is meglehet?

Figyelt kérdés

2014. aug. 5. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:

"a Loki legrosszabb esetben az EL csoportkörében folytatja"


- Ez nem igaz.


Egyébként a mutatott teljesítmény alapján reális jóslatok voltak ezek, bár én nem gondoltam, hogy senki sem jut tovább legalább egy párharcból.

2014. aug. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Eléggé el vagy tévedve. Ha továbbjutott volna a BATE ellen, akkor lenne ez igaz, hogy legrosszabb esetben EL-főtáblás. Így viszont még egy selejtezőt játszania kell hogy legalább az EL-be bejusson, és ezen a szinten már komoly ellenfelek is jöhetnek (Inter, Tottenham, Villareal...)
2014. aug. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy percig nem izgultam a Bate ellen tudtam hogy nem fogjuk kihúzni a meccset. Egyszerűen a magyar csapatokba ez bele van kódolva.

Más. Rossz volt nézni ahogy a 2. félidőben vonszolták magukat a srácok. Sidibe alkalmtln gólszerzésre, az első meccsen is össze vissza rugdosta a labdakat. Ugyanez a másik csatár is.

Ilyen gyenge ellenfél ellen szégyen kiesni. De akkor is kiesünkvolna ha Buadlat nem állítják ki.

2014. aug. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!