Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mennyit lehetne nyerni a...

Mennyit lehetne nyerni a magyar klubcsapatok/válogatott vereségein?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy ezentúl, minden olyan meccsre - ahol nem a magyar csapat a favorit (DVSC-Bate) - fogadni fogok ellenük, mert az utóbbi évek tendenciáit figyelembe véve szinte egy olyan meccs sem volt, amikor az esélyesebbnek vélt ellenfél ellen továbbjutottunk volna. Kivétel talán a Győr-Montpellier meg a DVTK-Liteksz. Mivel fejlődés nem nagyon várható ezért szerintem érdemes a magyar csapatok ellen fogadni. A tegnapi Bate-DVSC meccsen is tízezreket nyertem, mert még élőben is fogadtam és elég jó oddsok voltak pl. a Bate lövi a 3. gólt opcióra is.

2014. aug. 6. 08:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért most gondolkodsz ezen, elvégre idén a Loki játszik még legalább egy fordulót az EL-ben, és az ellenfeleket látva aligha lesz főtáblás. Legközelebb meg jövő nyáron lesznek kupameccsek, addig meg változnak a csapatok.


A válogatott meg lutri, görögök és románok elvernek, de a többi bármi lehet.

2014. aug. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!