Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy van ez a Tippmix, vagy...

Hogy van ez a Tippmix, vagy hasonló dolog?

Figyelt kérdés

Mentségemre szóljon, amiért ilyen hülye vagyok, hogy még soha nem csináltam ilyet, 18 alatt vagyok és lány. :D (hah, foci témában tök jó, hogy ezzel lehet védekezni :D)


Szóval. Ugye fel lehet tenni pénzt, és vannak ezek a szorzók. Például ennek a cikknek az alján az a gólkirályos: [link]

Ez most úgy van, hogy ha én felteszek 100 ft-ot Neymarra és bejön, akkor nyerek 7500-at? Ha nem jön be, akkor meg veszítek? Vagy csak a 100-ast? Vagy egyáltalán feltehetek-e 100 ft-ot, vagy van valami minimális összeg?


Tényleg bocsi, hogy ilyen hülye vagyok. :D



2014. aug. 12. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Besétálsz a tótozóba és ott érthetőbben megmagyarázzák!

Ugorjunk neki! Minimum tét: 200 ft! Egyre is lehet fogadni max a csillagos ég! ;) Vannak 3-as ,4-es 5-ös stb kötések! kissé bonyolult de később jobban megérted. Most a kérdésedre a lényeg! Tehet és ha bejön bingó. ha nem bukta azt a tétet amit rá tettél.

2014. aug. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Itt a leírás.

[link]

2014. aug. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Annyi még h 18 év alatt tiltott, szal ne csodálkozz, ha nem engednek játszani.
2014. aug. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

Tudom, majd anyumat beküldöm. :D

2014. aug. 12. 13:17
 5/8 belapus ***** válasza:

A Tippmixen ezt nem tudod megfogadni, mert ez egy másik fogadóiroda ajánlatában szerepel.

Itt nézheted meg a Tippmix aktuális ajánlatát:


[link]

2014. aug. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Jól gondolod. Csak 100 Ft-l játssz. Úgy csak 100 forintot veszíthetsz.Hajrá Magyarország,Hajrá magyarok.
2014. aug. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Van egy Tippmix-műsor, ahol a fogadható esmeények fel vannak sorolva. A tippmix-hu oldalon elérhető. Kiválasztasz egy eseményt (ami mellett nincs 3-as vagy 5-ös szám, mert azok csak kötésben fogadhatók), és megteszed valamennyi összeggel. Tippmixen a minimumtét 200 forint. Ha nyersz, a nyereményed a megtett összegnek és az ODDS-nak a szorzata. Például ha 2,50-es az ODDS, és 200 forintot teszel meg, akkor ha nyersz, 500 Ft-ot nyertél.

Amit te mutatsz, az az Unibet nevű fogadóirodánál van, ahol külön regisztrálni kell, pénzt tölteni az egyenlegre, és abból tudsz fogadni. (Sima tippmixen nem lehet ilyen jellegű fogadásokat tenni. Ott zömében csak meccsek végeredményére lehet tippelni.)

Unibetnél egyébként 50 Ft a minimumtét.

2014. aug. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Na, tipszimkszűté már?
2014. aug. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!