Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Észre vettem magamon hogy...

Észre vettem magamon hogy nagyon jó jatekos vagyok. 18 éves vagyok és felvittek Megye 1 U18bol, Nb3 felnőttbe?

Figyelt kérdés

Első meccsünkon egy nb2es csapattal 4-4et jatszottunk abból lőttem egy gólt, aminek nagyon örültem, kb olyan 25 méterre a kaputol a tizenhatos sarkán bejeb egy picivel, kipattant egy beadás, amit levettem és a hosszú sarokba lőttem.


Ekkor nagyon pozitív érzés fogott el amikor egy nb2es csapatnak gólt lőttem

Pedig meccs előtt azt hittem hogy nem is játszok, de ezek szerint jó jatekos vagyok, a nézők is mondták hogy jó ez a kicsi. ?



2014. aug. 13. 00:55
 1/3 Legfurcsább válasza:
Mi a kérdés?
2014. aug. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mi a célod, ha tanulás/munka mellett hétvégente focizgatsz akkor igen, nagyon jó vagy. De ha ebből szeretnél megélni, profi akarsz lenni, és sokra vinni a fociban akkor ne áltasd magad azzal, hogy jó vagy, hanem eddzél keményen, és ne azzal foglalkozz, hogy interneten leírod mekkora gólt rúgtál és várod a dicséreteket...
2014. aug. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
18 évesen sokan NBI-ben, sőt, a Premier League-ben fociznak. Baromi messze vagy a "nagyon jó játékostól". Az NB3 egy félamatőr liga, a pék unokabátyám is ott focizik munka mellett.
2014. aug. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!