Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szeretnék elkezdeni amerikai...

Szeretnék elkezdeni amerikai focit nézni ősztől. Tudnátok olyan Könyvet/filmet/sorozatot ajánlani ami bevezethet ennek a sportnak a világába? Nem vagyok tisztában a szabályokkal illetve csak pár csapatnevet ismerek, nem az összeset.

Figyelt kérdés

2014. aug. 17. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
google
2014. aug. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szerinted azért írtam ide mert nem találom a dolgokat a google-ban ?

NEM!

Ha akartam volna akkor ott is megkereshetném. De én nem a wikipédiás szócikkekre vagyok kíváncsi

2014. aug. 17. 18:39
 3/8 anonim válasza:

Wikipédiát 1x átfutod, utána megnézel egy meccset, majd még1x átolvasod és kb tiszta lesz.

Szeptember elején kezdődik a szezon egyébként, a Sport1-2 szokta adni a meccseket, olyan heti 3-4et kb.

Amúgy a www.bowl.hu -n nagyon jól le van írva minden, és jó a közösség is.


Hajrá Arizona! :)

2014. aug. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Ment a zöld
2014. aug. 17. 22:47
 5/8 abszintszalonna válasza:
Én azt mondom, hogy meccsnézésektől fogod csak rendesen megérteni a szabályokat. Ha érdekelnek a meccsek, de a TV nem adja, a "myp2p" című oldalon mindig találsz streamet. Egyébként ha bármilyen kérdésed van a szabályokkal kapcsolatban, nyugodtan írj privátban. (Sok sikert a tanulásban, remek sport:) )
2014. aug. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. aug. 27. 11:42
 7/8 anonim ***** válasza:
2014. szept. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 WheneverYouWant válasza:
megnézel 3-4 meccset magyar közvetítéssel és megérted a lényeget... majd később a sallang szabályok is egyértelművé válnak... én már sokszor hamarabb mondom hogy mi lesz mint a közvetítésben.. és sokszor ki is javítom őket hamarabb minthogy megtennék. Fontos hogy először ne streemeket nézz mert ha nem lesz magyar komment hozzá akkor össze fog zavarni... ha a sport 1-et nézed ott sokszor van főleg így szezon elején is szabály magyarázat... és ha valami nem tiszta, lehet tőlük neten keresztül kérdezni...
2014. szept. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!