Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nektek melyik a kedvenc...

Nektek melyik a kedvenc hazai, és külföldi focicsapatotok? Miért éppen annak szurkoltok?

Figyelt kérdés

2014. aug. 24. 21:01
 1/7 BruAzz válasza:
A Real Madrid. Nem tudom miért, gyakorlatilag amióta tudom, hogy mi az a foci, azóta és arra pedig már nem emlékszek, hogy akkor miért kezdtem el nekik szurkolni
2014. aug. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 futballclub601992 válasza:
Hazai: FTC, külföldi: Real Madrid. A Fradi azért mert családom fradista és így ez kialakult, a Real pedig nem tom pontosan mért, én is amióta az eszemet tudom Realos vok!
2014. aug. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Diósgyőr és Manchester United. Diósgyőrt a szurkolótáboruk miatt kedveltem meg, a Unitednek meg gyerekkorom óta szurkolok. Anno még CR miatt lettem MU szurkoló(kb. 2005 óta).
2014. aug. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Győri ETO , és a Bayern München . Amióta az eszemet tudom ennek a 2 csapatnak szurkolok.:) Hogy miért ? Mert ez a 2 csapat az országa legjobbja.!:)
2014. aug. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
73%

Diósgyőr. Legjobb szurkólótábora Magyarországon egyértelműen a Diósgyőré + ide járok egyetemre.


AS Roma. Tizen egy-két éve a kedvenc csapatom. Tulajdonképpen csak Totti miatt kezdtem el nekik szurkolni, szerintem a világ legjobb játékosa volt fénykorában, és még most is kenterbe veri a legtöbb olaszt.

2014. aug. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tudi07 válasza:
Fradi és a Real Madrid. A Fradit azért mert akit csak ismerek Fradista a Realt meg csak úgy.
2014. okt. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vasas és Liverpool. Nagyon tetszik a Pool mottója, címere, stadionja, jó az egész klub mentalitása + rokonok miatt is részben mert van aki ott él a közelben, meccsre is hívtak egyszer.
2021. dec. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!