Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ma tippmixen meg akartam...

Ma tippmixen meg akartam rakni az alábbi szelvényt, de a gép nem engedte, miért?

Figyelt kérdés

1. [link]



Aztán mondta,hogy az a 2 vagy 3 gólosat húzzam ki és írjam át másra,oké áthúztam és beraktam csak simán,hogy Arsenal - Besiktas H ,de még ezt sem engedte 3/5 kötésre feladni,miért?



2014. aug. 27. 22:34
 1/4 belapus ***** válasza:
A Sopron - Győrrel volt gond, mert az csak 5-ös kötésben lehetett fogadni, 3-asban nem.
2014. aug. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 belapus ***** válasza:

Mások okulására is.

Ezt kérdezted privátban:

"Ötös kötés? Pl : 5/6 , 5/7 ?


Illetve ezt honnan tudom meg egy meccsről,hogy hanyas kötésben lehet megfogadni?"


Igen.


A minimális kötésszámot az újságban, az esemény sorszáma melletti oszlopban ( második ) tüntetik fel.Ha nincs szám, bármilyen kötésben - akár egyesben is - fogadható, ha 3-as vagy 5-ös van feltüntetve, akkor minimum az adott számnak megfelelő kötésben.


Itt megnézheted az újságot online:


[link]


A 25-i dátumnál kattints a letöltésre, és keresd meg a 179-es számú eseményt.Ott egy 5-ös.

2014. aug. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 belapus ***** válasza:

Még valami.

A fogadási ajánlat végén van egy szöveges rész, ahol egyéb kötés tiltásokat is megfogalmaznak.Ez azt jelenti, hogy minden egyes zárójelen belüli sorozatból csak az egyik esemény fogadható az adott szelvényen.Természetesen az az egy akár kötésben is.

2014. aug. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. aug. 28. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!