Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy vegyem rá magam a focira?

Hogy vegyem rá magam a focira?

Figyelt kérdés

14/F vagyok.

Legutoljára 12 évesen fociztam, akkor meccsekre is jártam, az edzéseken nagyon jól éreztem magam, de meccseken nagyon féltem, szenvedtem, nem éreztem jól magam.


Mivel azóta szinte labdához sem értem, hiányzik a foci.

De mivel azóta a társak szétszóródtak így az itteni csapat már nem vonz.

A legtöbb közeli városban is játszanak ismerősök, ezért nagyon félek oda menni.

Valahogy hátra akarom hagyni a múltat (most kezdek középsuliban), de valamiért az ismeretlenek közé sem akarok menni.

De közben valamiért mégis akarok menni...


Szeretnék új "focis" barátokat, akikkel tudok beszélni róla, mert most csak kocka haverjaim vannak.


Az edző szerint én voltam az egyik legjobb játékos a csapatból, ezt az is mutatta, hogy én voltam az egyetlen aki minden meccset végigjátszott (középhátvéd voltam).

Sajnos azóta vesztettem a formámból, mert nem játszottam több mint 2 éve.


Leginkább attól félek, hogy valamit elrontok, vagy hasonló.


Mit tegyek?


Kicsit szánalmas és igazából nem is derül ki mi a valódi kérdés, de remélem valaki érti.


2014. aug. 29. 20:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!