Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Fociban jártasak! A Chelsea-ne...

Fociban jártasak! A Chelsea-nek ki kellene csatárnak?

Figyelt kérdés
Mármint Diego Costa mellé, mert Drogba öreg, Remy nem kezdőbe való és sztem kéne még egy erőcsatárt majd a télen igazolni. De kit szerintetek? Lavezzi, Cavani, Mandukic vagy kit?

2014. szept. 6. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Senki nem kellene mivel egy csatárral játszanak nem kell még egy Costa szintű csatár,Remy,Drogba cserének jók.
2014. szept. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De azért még egy-két csatár nem ártana, én Destro és Wilfreid Bony mellett döntenék.
2014. szept. 7. 17:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Mind a ketten?Ezeknek a játékosoknak nem érné meg padozni szerintem.
2014. szept. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Drogba öreg".

Manchester United drukkerként mondom,ha minden fiatal játékosnak az lenne élete formája ,mint Drogba-nak 1 átlagos teljesítménye 1-1 meccsen,akkor kijutottunk volna a VB-re.

Drogba még így is nagyon nagy játékos.

Remy-ről pedig nem tudni,hogy mit tud,amig nem játszott pár meccset.

2014. szept. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. Nem igazán erőcsatár kell nekünk, inkább egy mozgékonyabb valaki. Ezért hoztuk tavaly Eto'o-t, idén Costá-t és Remy-t. Ők illenek bele Mourinho elképzeléseibe.


2. Egyszerre csak egy csatár van a pályán, és a mester csak indokolt esetben szereti pörgetni a csapatot(idén az első három forduló alatt összesen egy változás volt a kezdőben), ezért három csatár bőven elég.


3. Remy-nek azért van BL-, Premier League és válogatott tapasztalata, jó kis játékos, tudja hogy kell gólt lőni.


4. Ha Remy és Drogba nem is lenne itt, egy Cavani vagy egy Mandzukic nem elégedne meg annyi meccsel amennyi jutna neki, és baromi drágák is lennének. Lavezzi meg nem igazán csatár.


5. Bony nagyon jó kis játékos, de ő több mint kétszer annyi lett volna mint Remy(a francia szerződésében opció volt hogy 8 millió fontért viheti el egy BL-csapat).


6. Destro elég fiatal még, neki még sok játéklehetőség kell. Olyan ember kell a padra aki rutinos, bármikor be tud ugrani és lehet bízni benne.


7. Schürrle is nagyon gólerős, ha az élet úgy hozza ő is játszhat csatárt (tavaly volt már rá példa).


Én elégedett vagyok a kerettel, szerintem minden posztra van legalább két nagyon jó játékosunk.

2014. szept. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat és úgy értettem a Drogba öreg-et, hogy már nincs annyi év benne, mint mondjuk Remy-ben és ha visszavonul marad 1 csatár cserének, ami az én elvetemült nézeteim szerint kevés.
2014. szept. 13. 12:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha Drogba távozik(vagy a mostani szezon végén vagy utána) akkor majd jön valaki 3. számúnak, valami hasonló kaliber: egy rutinos játékos aki elviseli ha padozik.
2014. szept. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!