Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Fociban jártásak! Mi lesz...

Fociban jártásak! Mi lesz Roonyeval és Van Persievel?

Figyelt kérdés
Most olvastam egy hírportálon, hogy CR7 esetleg jövőre visszamegy a MU-hoz és a cikk szerkesztője a következőt jegyezte meg: Ha ténleg jön CR7, akkor a MU- nak ütős csatársora lesz: Di mária(jobb szélső), Falcao(középső), CR7 (bal szélső). És ha így lesz, tegyük fel és ez lesz ténlega támadósor akkor mi lesz a jelenlegi duóval( WR és RVP)?Mármint én ebbe először bele se gondoltam,mert arról csak most értesültem hogy lehet hogy jön a Ronaldo és én Di Mária-ra még most is középpálylásként tekintek, így úgy gondoltam, hogy Rooney, RVP, Falcao trió lesz, di mária meg középpályán.

2014. szept. 8. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy tennél be 3 csatárt a csapatba,mikor egyikük sem tud szélen játszani?Falcao lehet hogy nem is marad amilyen gyenge a csapat,Rooney és RVP gyengén teljesítenek tehát egyikük padozhat is.Ha Ronaldo visszamegy akkor valaki biztos távozik a 3 csatár közül,de amúgy is mehetne valamelyikük.
2014. szept. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocs rosszul írtam a végét. Én Falcao, Rooney, CR7-re gondoltam. RVP-től meg elköszönés.Csak roossul ítam tényleg.
2014. szept. 20. 15:10
 3/5 A kérdező kommentje:
Sztem Falcao képes lenne egy kicsit kijebb a bal szélen játszani.
2014. szept. 20. 15:11
 4/5 anonim válasza:
Ronaldo nem megy sehova, megnyugodhatsz ;)
2014. okt. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Viszont Gareth Bale jön nyáron a Unitedben :).
2014. dec. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!