Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ti eligazolnátok? (többi lent)

Ti eligazolnátok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Megszűnt az ifjúsági csapat szeretett falumban és csak egy csapat lett belőle a B. csoportban!

Állandóan csak 5-10 perceket kapok amikor érzem, hogy többet érdemlek és tudok is a 10 percnél, de még a nálam rosszabb játékosok is többet kapnak mint én!

Az edző azt a kijelentést tette, hogy nála csak az játszik aki jár edzésre.

Minden edzésen ott vagyok eddig 1-et sem hagytak ki, jött egy srác akit már rég óta nem lehetett látni és még őt is hamarabb betették mint engem, pedig NEM vagyok rossz játékos!

Ti eligazolnátok másik helyre vagy inkább maradnátok a falutok csapatában a kispadon?



#football #futball #eligazol #klubhűség #átigazol
2014. szept. 23. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Tedd oda magad az edzéseken is, a kihívással megkell küzdeni , és nem elmenekülni előle.! Akkor lesz ám édes a győzelem íze.Sikerülni fog , ne add fel.! Hajrá !:))
2014. szept. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jó/jobb játékost sosem hagy ki (direkt) egy edző sem.

A hiba nálad van,amiről 50% eséllyel nem tehetsz.

Lehet te vagy olyan jó ,mint a téged leváltó csapatbeli vagy jobb,de lehet hogy az edző benne többet lát,vagy nagyobb szükséget lát rá a csapattal szemben mint veled.

Viszont,ha úgy odateszed magad ahogy már nem tud érveket felhozni te leszel ott.

2014. szept. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!