Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » (Foci) Hogyha van valaki aki...

Kis Robin kérdése:

(Foci) Hogyha van valaki aki nagyon tehetséges, minden poszton tökéletes szinte, de kapuban a legjobb. Ha szeretne focista lenni de soha nem volt semmilyen ifiklubcsapatban és 14 éves arra van lehetőség hogy valaha focista lesz?

Figyelt kérdés
Csak hobbiból focizik de olyan adottsága van hogy legalább tudja annyira mint egy klubcsapatos

2014. okt. 1. 19:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Jo regi kerdes,es raadasul lany vagyok szoval nem biztos hogy helyes is amit irok. Szoval szerintem ha el mennel focizni a helyi csapathoz,marmint ha faluba laksz vagy kisebb varosba akkor a helyi egyesulethez,ha nagyobb varosba akkor is szerintem egy kisebb egyesulethez. Mindig van ugye Bozsik program,ha tenyleg ugyes vagy ugy is felfigyelnek rad,es mehetsz profibb csapathoz is :) Es tipikus lanyosan fog hangzani,ne haragudj de ha hiszel benne hogy te igen is jo focista leszel,akkor igen is az leszel !! :) 13/L (Ha ez valtoztatna valamin xd)
2015. aug. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!