Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki a világ top10 játékosa?...

Ki a világ top10 játékosa? Fociban. Hazard vagy Götze jobb?

Figyelt kérdés
2014. okt. 2. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Messi

Ronaldo

Neymar

Ibrahimovic

Di Maria

Reus

Ramos

Iniesta

Neuer

Robben

2014. okt. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Messi

Ronaldo

Neymar

Ibrahimovic

Di Maria

Reus

Ramos

Iniesta

Neuer

Robben


És Götze a jobb

2014. okt. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy legjobb sem olyan hogy 10 legjobb. Csak nagyvonalakban lehet látni, hogy ki a jó vagy ki nem, vagy hogy ki az aki a profik közt szűk élvonal és ki az aki mondjuk csak egy közepes játékos egy top ligában. És ez sem feltétlen a tehetségtől, meg a labdaérzéktől függ, mert az eredményesség, vagy az hogy a saját posztján hogy teljesít az adott illető az mérvadóbb. Bödét is jónak tartják, válogatottba szokott játszani, a Fradi elsőszámú csatárja ami azért magyar szinten az egyik legjobb csapat, mégis szerintem olyan szinten falábú hogy az ember nem gondolná hogy tudna jól működni egy csapatban, de mégis.


Tehát sztem ha most mondok 10 legjobbat és valaki mondjuk 10 teljesen másik ám valóban kiváló játékost mond az sem téved, mert rengeteg jó játékos van, különböző posztokon, ligákban, csapatokban, nehéz összehasonlítani őket, csak nagyvonalakban lehet, tehát mondjuk az már azért hülyeség hogy Dzsudzsák ott van a 10 legjobb közt.


De azért mondok mert ezt kérted: Godin, Ramos, Courtois, Howard, Reus, Schweinsteiger, Ribéry, C. Ronaldo, Suárez, Diego Costa


De akár itt lehetne Hazard, Lewandowski, Kompany, David Silva, Özil vagy Messi is és még sorolhatnám.


Hogy Hazard vagy Götze? Nincs köztük nagy szintkülönbség úgyhogy lehetetlen megmondani. Sztem meg valószínüleg több ember szerint is Hazard jobb, mert a Chelsea legmeghatározóbb figurája volt az utóbbi 2 évben és középpályás létére lövöldözte a gólokat, mesterhármasokat. Nagyobb név, nagyobb teljesítménnyel mint Götze, aki azért a Bayernbe nem akkora nagy cucc, kicsit beleszürkül a többi jó közé sztem, a Dortmundba nagyon jó volt az oké, de azért Hazard sztem jobb a Chelsea-be most, többet letett az asztalra mint anno (meg most) Götze.

2014. okt. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Természetesen Hazard a jobb!!!!
2014. okt. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3-as nyilván nincs 10 legjobb de Messit kihagyni egyértelmű tévedés az hogy ő és Ronaldo a két legjobb az vitathatatlan.Howard meg nem tudom hogy került oda,egy közepes képességű kapus és nincs nagy formában sem tehát nem értem mi alapján került be.
2014. okt. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

TIM HOWARD KAPUS (EVERTON)

EDEN HAZARD SZÉLSŐ (CHELSEA)

NEM UGYAN AZ KOMA

2014. okt. 3. 19:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért is vitathatatlan? Azért mert mindenhol őket sztárolják, meg ők kapják az aranylabdát? Azért? Miért lenne rosszabb egy kiváló védő (pl. Thiago Silva, Ramos) egy kiváló kapus (igen Howard az, nézd csak meg a Premier League-be vagy a VB-n a teljesítményét vagy akár Courtois) mint ők? Egybéként meg csatárok közt sem tartom Messi-t a legjobbnak, az 5-be szerintem is benne van, de a 10 legjobba szerintem az a korrekt, ha minden posztról hasonló számú játékost írok be, így 3 csatárt gondoltam, abba meg nem fért bele Messi, mert szerintem az utóbbi időbe Ronaldo veri, Costa most nagyon jó a Chelsea-be és tavaly sem volt rosszabb Messi-nél, Suárez meg tavaly amit csinált a Pool-ba az is legalább olyan szintű teljesítmény volt mint Messi-é. De most komolyan egy Suárez miért nem lehetne jobb mint Messi? Miért vitatathatatlan ez? És ne gyere azzal hogy Messi ennyi meg annyi mindent elért már és Suárez meg semmit, az utóbbi időbe (de ezt ne úgy értsd hogy van egy két jó éve, Suárez mindig egy óriási csatár volt, már Hollandiában is) simán van Messi szintjén, sőt szerintem jobb, valaki szerint meg nem, ezt két ilyen hasonló szinten álló játékosnál már nem lehet eldönteni.


Kérdező te kihez írsz? :D Amúgy senki sem mondta hogy ua lenne, és senki sem hasonlította Hazardot Howardhoz. Megkérdezted kik a 10 legjobb, beraktam Howard-ot, erre jött egy válasz hogy közepes képességű.

2014. okt. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!