Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tudtok ilyen foci csapatot...

Tudtok ilyen foci csapatot mondani? --> (tippmix)

Figyelt kérdés

Olyan focicsapatra lenne szükségem, ami nagyon sokat játszik döntetlent.

Statisztikák szerint tavaly, B Olasz és B Francia csoportokban volt a legtöbb.

De az is nagyon fontos, hogy minden fordulóban játszanak (1 héten, 2 forduló van).

Még fontosabb, elég kis csapatnak kell ahhoz lenni, hogy sok döntetlent játsszon, de elég nagynak, hogy megjátszható legyen tippmix-en.


Szétnéztem a B Olasz és B Francia csoportokban, de nem tudok választani.

Egyébként azt hiszem csak B Olasz a ˝megtippmixezhető˝.



2014. okt. 13. 15:25
 1/9 anonim válasza:
Játssz inkább neten, ott szinte minden olasz-francia 2.osztályra tudsz tenni.
2014. okt. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

a netes fogadás nekem nem oké.

nem tudom ezeknél hogyan kell feltenni a pénzed, de ezek a leg reálisabbak:


-azonnali hozzáférése van pay pass-hoz és a bankszámládról költesz


-van egy (utalással) előre befizetett egyenleged és ebből költesz, mint a kártyás telefonoknál


-vagy annyit költesz, amennyit akarsz, aztán meg jön a számla



ezek közül egyik sem megfelelő nekem

2014. okt. 13. 20:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy jó tanács: ne statisztika alapján akarj fogadni.
2014. okt. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A statisztika csak ahhoz kellett, hogy felmérjem, mely csapatok játsszák a legtöbb döntetlent.

A döntetlen, pedig a döntetlen stratégiához kell.


...de hagyjuk is, majd találok valahogy

2014. okt. 14. 02:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Italy,France
2014. okt. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszi

de ezek kb. havonta egyszer játszanak

2014. okt. 14. 15:41
 7/9 anonim ***** válasza:

Pár dologban nagyon félre vagy tájékoztatva.

A netes fogadóirodáknál (amiket én ismerek) sehol nincs olyan, hogy közvetlenül a bankszámládról költesz. Olyan sincs, hogy költesz, mint a vadálalt, aztán majd levonják hó végén.

Amiket én használok (TippmixPro, Bet365, Unibet, BetClic), midnegyiknél az ottani egyenlegedre kell megadott pénzt töltened (ez kb. egy 5 perces művelet), és onnantól azt használod.

Persze, ettől még lehetséges, hogy léteznek olyanok is, csak mondjuk megnézném én azt a "post-paid" rendszerben működő fogadó oldalt, hogy hajtja be hó végén a sok függő által előre eljátszott pénzeket.


"de ezek kb. havonta egyszer játszanak"

Érdekes fogalmaid vannak a "hónap" szóról. A francia és olasz bajnokságokban hetente van meccs, nem havonta.

A legtöbb bajnokságban hetente egyszer játszanak, és meglehetősen ritkán van hétközi forduló. Olyan meg végképp nincs, hogy egy bajnokságban minden héten 2 fordulót lezúznának. Néha van egy-egy hétközi forduló, de rendszeres sehol nincs. Egyszerű okokból: a játékosoknak folyamatosan a heti 2 meccs túl nagy terhelést jelentene.

De olyan bajnokság sincs, ahol havonta játszanak egy forulót.


A statistika alapú fogadás egyáltalán nem hülyeség, de - ne vedd sértésnek - aki nagyban stratégiázni akar, az azért tudjon már utánajárni alapvető dolgoknak, és legalább pár alap dologgal legyen tisztában.


Egyébként: eredmenyek.com. Fél óra alatt ki tudod bogarászni, hogy az összes valamire való bajnokságban kik azok, akik sokat döntetleneznek. Németeknél pl. a Mainz és a Freiburg (71% döntetlen) Bundesliga 2-ben a Bochum (55%), angoloknál Arsenal, Newcastle, Burnley (57%), illetve a Sunderland (71%). Stb.

2014. okt. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szálljunk már le ezekről a netes fogadásokról, egyszerűen nem áll módomban ezeket használni!!!

Nincs pénzem egyenleg feltöltésre és majd abból fogadni!!!

Hanem ha néha valahogy összeszedem azt a 200 forintot, akkor megrakom a helyi postán.


Miért nem áll módomban?

-nincs egyszerre sok pénzem

-nincs saját bankszámlám

-pár napja megnéztem a bet365 regisztrációs űrlapját és még azt is megkérdezi, hogy milyen zamata volt a reggeli fingomnak



""de ezek kb. havonta egyszer játszanak"

Érdekes fogalmaid vannak a "hónap" szóról. A francia és olasz bajnokságokban hetente van meccs, nem havonta."

A talán 5. válaszoló írta:

"Italy,France"

Elég valószínű, hogy ezzel ő nem a bajnokságokra célzott, hanem az Italy és France nevű csapatokra, az Italy és France bajnokságokon belül.

2014. okt. 15. 16:45
 9/9 oreghiba válasza:
Kedves kérdező. Én már 2 éve csinálom ezt a stratégiát. Én neten csinálom, de ha úgy nem áll módodban akkor marad a tippmix. Én a francia 2. osztályt ajánlom. Ezek minden pénteken játszanak (kivéve ha hétközi forduló van). Ezek ellenére azt kell mondanom, ne játsz. Ha kevés pénzed van, pláne annyira h neten ne tudj játszani, akkor ne fogadj. Többet fogsz veszíteni mint nyerni. Ha a stratégiádat 200 ft-tal kezded, akkor ahhoz h mondjuk 7 meccsen keresztül meg tudd rakni úgy h nem jön be 51000 Ft kell kereken. Személy szerint én 10-15 meccs nem döntetlennel számolok amit ki kell bírnia a tárcámnak, mert könnyen előfordulhat, h elbukod a pénzed, ha kevés meccset bír el.
2016. márc. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!