Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tudnék-e annyit fejlődni...

Tudnék-e annyit fejlődni ping-pong-ban, hogy komolyabb versenyekre kijárhassak?

Figyelt kérdés
A kedvenc sportom. Amatőrnél kicsit bénább vagyok, nem (igazán) tudok pörgetni,csapni. Kb. 15 éves koromra tudnék amatőr versen

2014. nov. 10. 17:00
 1/6 A kérdező kommentje:
(bocsi, hogy nem tudtam befejezni, sz@r telón vagyok) bef: yekre kijárni?
2014. nov. 10. 17:03
 2/6 A kérdező kommentje:
13 leszek január végén.
2014. nov. 10. 17:05
 3/6 SThirMO válasza:
Persze, ez butaság, hogy nem tudsz fejlődni mindenhonnan lehet fejlődni képzeld igen még The Rock is lehet izmosabb. De viccet fére most. Én 15 vagyok olyan idősön kezdtem el pipoingozni mint te. De csak azért, mert a suliba mindig a nagyobbak ki buktatak és engemet ez zavart, a szomszéd haveral elkezdtem az utca másik végén található bárba járni pin pongozni és egyetlen nyár allat úgy mond, amatőrből átt fejlődtem csúnyán fél haladóvá (helyesen nem tudom, hogy kéne mondani) és most votlam, egy versenyre (első versenyem) 4. helyezetett értem el (országos)
2014. nov. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ez jól esik. Egyépként gratulálok!
2014. nov. 12. 20:17
 5/6 ABORG válasza:

amatorbol fel haladova :D:D:D:D:D:

en is amator vagyok, az igazolasom szerint, megis budapest legerosebb osztalyaba jatszok mivel ezek amator ligak, nb1 tol felfele van profi szint nb3-nb2 meg halado kb

2015. jan. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ABORG válasza:
sorry rossz helyre
2015. jan. 10. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!