Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Annyira szeretek egy focistát,...

Annyira szeretek egy focistát, Neymar jr-t. Szeretnék vele találkozni, kérhetnék egy kis segítséget?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit tegyek, annyi embert látok, hogy ott fotózkodnak a barcásokkal, de én is köztük szertnék lenni.

Segítenétek nekem?? Jó lenne egy kis bátorítás!!



2014. nov. 23. 21:01
 1/7 anonim válasza:
24%
Hát... . Azért az a csomó annyira nem csomó. De te tényleg képes lennél Neymar miatt Barcelonába menni...elég felesleges, de komolyan.
2014. nov. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Az én nagy álmom,hogy Lewis Hamiltonnal (Forma1-es pilóta) találkozzak,de lehetetlennek tartom! Pedig szeretném mindennél jobban!

Szerintem nem fog össze jönni 1 röpke fotózás miatt a tali, ne haragudj,hogy ezt írom; ebben segíteni nem nagyon tudnak Neked, arra bátorítani pedig butaság lenne, hogy menj,utazz,keresd fel bátran"...

Ugye vagy már annyira érett h ezt megértsd, elfogadd.

2014. nov. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Viszonylag egyszerű. Mivel a Barcában focizik, valszeg a környéken is lakik. Hát oda kell menni, google segítségével kitúrni merrefelé lakik és addig vársz míg meg nem jelenik. Vagy veszel pár ezer euróért egy vip gold jegyet (vagy ahogy épp hívják), és a stadionban meccs után találkozhatsz vele.
2014. nov. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a legnagyobb álmom. <3
2014. nov. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Dominik10 válasza:
nem könnyű dolog nagyon sok pénz kellene hozzá hogy eljuss Barcelonába és találkozz vele és azért tényleg az a csomó annyira nem csomó egyébként én Carlos Sainz-al akartam találkozni vele nem sikerült de a fiával Carlos Sainz Jr.-al ige és bár le nem fényképeszkedtem vele de dedikált nekem és a aláírás szerintem sokat és ha jövőre jól megy az F1-be egyébként ez is nagy szerencs volt de szerintem Neymar Jr-el nehezen találkozol ha annyira akarsz egy focistával találkozni inkább egy magyar focistát válassz pl Dzsudzák vagy éppen Szalai
2014. dec. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem egyik ismim "kikopott Neymar" :D raadasul igy is becezik a haverok :P na meg focizik egy jo csapatba. vele fotozkodj :))
2014. dec. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha nagyon szeretnél találkozni vele akkor fosz is! Én is szeretnék vele találkozni, már régi álmom!

Mennyj el egy Barcelona meccsre!

2015. márc. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!