Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Véget ért a magyar női kézilab...

Véget ért a magyar női kézilabdázás sikerkorszaka?

Figyelt kérdés
A hazai Európa-bajnokságon csak hatodikok lettek. Átlövő és szélső játék egyenlő volt a nullával.

2014. dec. 23. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Ez szép helyezés, hoztuk a formánkat.
2014. dec. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Hát most ezt dobta a gép. Az olimpiáig lehet fejlődni. De azt se felejtsd el hogy például a zsinórban 4 vb címet nyerő oroszok csak a 14.ek lettek, a németek is hátrább voltak. Tudom, hogy ilyen sajnos rossz szokása a magyarnak, hogy az aranynál rosszabb helyezés azt maga a csőd, de ez a hatodik hely szép eremény annak fényében, hogy most kvázi építkezési szakaszban van a válogatott. Jövőre a vb-n jobb lesz.
2014. dec. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
57%
Nem hiszem hogy véget ért volna a sikerkorszak, ezzel a kerettel reális hely a 6. Lesz ez még jobb is, ez még csak az út eleje Németh Andrással.
2014. dec. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem a mutatott játék miatt sem feltétlenül. Hiába hazai rendezésű torna, azért nem erre kellett kihegyezve lenni a csapatnak, hanem inkább majd két év múlva. Aztán ugye hiányzott egy Görbicz a csapatból, azért a világ legjobb játékosának a hiányát más válogatott is megérezte volna. Végül pedig ha csak pusztán az eredményt nézzük, akkor egy Eb-n elért hatodik hely, ami ugye gyakorlatilag azt jelenti, hogy az egész világon a hatodik vagy hetedik legjobbak vagyunk (Európán kívülről egyedül a brazilok tudnak beleszólni bármibe is), semmiképpen sem ok arra, hogy temessük a csapatot.
2014. dec. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

Én ezt nem mondanám :) Bár igazad van, hogy a szélsõ es az átlövõ játék egyenlõ volt a nullával. Egyáltalán nem is értem, hogy szélen miért a kiöregedett Kovacsicz Mónika dobálta a labdát...! Na meg a többi..! Átlövõink közül csak Triscsuk Krisztina hozta azt a formát, ami egy ilyen versenyen illik. Senki más nem...Irányítóink az úgy fele fele arány mert Gabika elintézte , de se Temes se Szucsánszki nem nyújtotta azt, amit ezen a szinten kellene... ! Kovacsics Anikót egyszerûen luxus szélen játszattni, ez egy nagy hiba volt Andrástól...kint ahogy az is hogy olyanokatt vett be a keretbe, akiknek semmi keresbivalója ott..és olyanokat hagyott ki akiknek igenis lenne! Visszatérve Misikére, hatszor jobb mint Szucsánszki..! Beállóba elég jók voltunk, Mayer támadásba remekelt, Mészáros pedig

a védekezést megoldotta! Piroskát inkább hagyjuk..! Kapus poszton voltunk a legjobbak! Az oroszok ellen berobbant Bíró Blanka, Kiss Éva pedig extravilágklasszis teljesítményével abszolút elégedettek lehetünk. Herrnek ez most nem jött össze :) De mind ezek ellenére én azt gondolom szép ez a hatodik hely, bár ha már az elejétõl kezdve szerepelt volna a keretben Tóth akkor akár elõdöntõt is játszhattunk volna :) De azt se felejtsük el, a világ legjobb irányítója hiányzott, ezt a hiányt megéreztük jócskán, de ezt bárki más megsínylette volna. Nézd a pl a Dánokat...az egyik nagy lövõjük Camilla Dalby hiányzott, és velunk úgy elszórakoztak hogy az emberen felûli volt...! Mégis mögöttünk végeztek..!

2015. jan. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, ugyanis most nyertek Bl-t ;)
2019. máj. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!