Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek érdemes elkezdeni...

Szerintetek érdemes elkezdeni 13 évesen focizni?

Figyelt kérdés
mármint egyesületi szinten mert eddig nem voltam nagyon egyesületbe és szerintem annyira rossz nem vagyok. valahol nincsen toborzó?

2014. dec. 30. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Gera Zoli sem fiatalon kezdte, aztán több évet kihagyott szenvedélyei miatt. Persze a tehetség más kérdés, de ez alapján semmi sem lehetetlen.
2014. dec. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Magyarmanó ***** válasza:
Nem lehetetlen innen elérni valamit, értelme van ha nem is leszel nagy futballista (az is lehetsz még) de legalább egészséges életet élsz, formában tartod magad. Egyből ne akarj nagy Nb I-es klubhoz menni keress egy kicsi megyei csapatot aztán ha ott már kitűnő vagy akkor keres jobbat, 1-2 hónap úgyis rájössz, hogy hogy megy aztán ha nem akkor eldöntöd, h küzdesz e vagy feladod, de én azt mondom ha ez a célod küzdj érte, NB II-s szintet szerintem ha jelenleg full béna vagy is megütheted majd.
2014. dec. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!