Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ez mi már? Mi erről a vélemény...

Ez mi már? Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
Érdekes módon a bírók a real madridod sztárolják. Kb. a semmiért ad nekik tizenegyest, meg az ő pártjukat fogják. Bezzeg az FC Barcelonát meg szívatják. Múltkor néztem el clássico-t, és kettő (!) Tizit kapott a real. (egyet jogosan) és a barca meg egyet. De így is a barca nyert :D szóval a bírók direkt a real javára döntenek, hogy ők nyerjék meg a spanyol bajnokságot, és ne a barca. Amúgy meg bírói pártolás nékül már nem is annyira jó a real...

2014. dec. 31. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
33%

Barca drukkerként én is ideges vagyok mikor a bírók hibáznak,számtalan eset van amikor ellenünk vagy a Real javára ítélnek,de volt már számtalan fordítva is,ezeken nem kell kiakadni,rengeteg esetet lehetne sorolni pró és kontra.Ezek a hibák hosszútávon kiegyenlítik egymást.


Az az el clássico amiről írtál az nem a legutóbbi volt,a legutóbbin és az egész őszi szezonban a Real bebizonyította hogy milyen erős,azzal nem értek egyet hogy bírói pártolás nélkül nem annyira jók,mert talán a legerősebb csapat jelenleg.

2014. dec. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Idén ősszel a spanyol bírók tényleg tolják a Realt rendesen, lehetne sorolni a rengeteg kamutizit, Ronaldo sárga lap nélküli műeséseit, a Real megadott lesgóljait, (amik mégcsak nem is egy hajszálon múlottak, hanem méteres lesek voltak), a Barcától elvett jogos tiziket, a les címén érvénytelenített szabályos gólokat... De Barca drukkerként elismerem, hogy a Real idén piszok jó csapat, és hogy pár éve még fordított volt a helyzet a bírók terén.
2014. dec. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Örülök, hogy nem csak nekem tűnt fel, de már engem is rohadtul idegesít. Oké, a Real tényleg jó csapat, na de bírói segítség nélkül is annak kéne lenniük...
2014. dec. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Pontosan, elismertem én is, hogy a real nem rossz csapat.

Béke mindenkivel <3 VISCA EL BARCA *-*

2014. dec. 31. 15:34
 5/6 anonim ***** válasza:
38%
Műesés b#zdmeg!? Mit tudsz te?? Amúgy meg vannak bírók, akik Barcásak, úgyhogy tök mindegy nem?
2015. jan. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Aha, azok, és béke ember <3 madridistával van dolgunk? Nézd. A real nem szar csapat, csak bírók nélkül gyengébbek. Lásd meg a hibákat is.
2015. jan. 2. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!