Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Foci. Angol / Osztrák /...

Foci. Angol / Osztrák / csapatok érdekelnek?

Figyelt kérdés
Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok hogy már 4-5 napja külföldi 4. -5. osztályu csapatokat keresem illetve elérhetőségeket csapatokrol de idáig semmi konkrétumot sem találtam az ügyben kérdezlek titeket hogy esetleg aki jártas ebben tudna-e segiteni hogy valahogyan eltudjak indulni? Mert ahogyan más játékos is kijutott ugy kijuthatom én is. azért gondolkoztam 4.5.od osztályban mert ott megélhetést biztositanak nem vagyok nagyra törekvő csak abból szeretnék megélni amit szeretek.kérem aki vicces nevetséges dolognak tartja ne irjon. köszönöm a válaszokat.
2015. jan. 3. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbajátékra kellene jelentkezni. Az ilyen csapatok honlapjain biztos van feltüntetve elérhetőség (e-mail, postafiók), mivel profi csapatokról beszélünk (ha jól tudom az első 5 osztály profi liga).
2015. jan. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen ezeket nézegettem de igazábol küldtem levelet de nem igazán kaptam választ több csapattól sem azért fordultam hozzátok :)
2015. jan. 4. 07:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Személyesen lenne értelme érdeklődni, abban az esetben biztos, hogy komolyan vennének, de ez így elég irreális, hogy valaki Európa másik feléről jelentkezne próbajátékra.
2015. jan. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azt hittem van tapasztalatod hogy induljak el mihez fogjak hozzá de köszönöm ez a válasz is tökéletes :)
2015. jan. 5. 11:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Ami azt illeti, az én távolabbi terveim egyike szintén egy profi szerződés, ami Angliában a legreálisabban elérhető.
2015. jan. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!