Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ping-Pong ütők belseje üreges?

VenumPro kérdése:

Ping-Pong ütők belseje üreges?

Figyelt kérdés
Körbevágtam két lapot egy ping-pong ütő mértre és most átszeretném tenni 1 joola k7-re a 2 lapot de nagyobb az ütőfa és annyira nem lehet megnyújtani a lapot mert eleve 43fok keménységű. Ezért vólt egy olyan ötletem, hogy levágom a fának a szélét és úgy teszem rá a borítást. Ha levágom a fát körbe körülbelól 1 cm szélességben lesz valami baja vagy pedig belül is olyan mint kivül?

2015. jan. 14. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Grat...ha nem értesz hozzá miért nem hozzáértőre bízod?

Először ragaszt aztán vág..... am nem, az ütők nem üregesek, tudsz levágni a fából... de nem éri meg elrontani ezzel a fát

2015. jan. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lipton. ***** válasza:

Ez a legjobb fa, nehogy elrontsd.

Különben nem gond ha nagyobb egy picit a fa.

Meg amugy is, mikor felhengerled egy kicsit úgy is nyúlni fog a borítás.

1 cm szélességben??? Az rohadt sok, milyen fán volt ezelőtt, hogy ilyen kicsi a borítás?

Szerintem le sem lehetne vágni normálisan.

2015. jan. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A joola k7 átlagnál nagyobb és hozzáértőre bíztam. ennek az embernek akire rábíztam annak van finom fűrésze. A fám amin volt a lap az butterfly timo boll 500F, ez egy átlagos méretű fa. A borítás pedig eleve kemény úgyhogy nyújtani nem lehet, ez egy 42,5°-os Joola Mambo H borítás
2015. jan. 15. 16:23
 4/7 A kérdező kommentje:
ha pedig meghagyom a szélét és beleütöm az asztalba véletlen tegyük fel akkor elrontom a fát így meg rálehet tenni az élvédőt is.
2015. jan. 15. 16:24
 5/7 A kérdező kommentje:
De mint mondtam van finom fűrésze meg csiszolni is lehet.
2015. jan. 15. 16:25
 6/7 Lipton. ***** válasza:
Én is most gondolkodok azon, hogy lecserélem a fámat, egy gyorsabbra.
2015. jan. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nekem most meglett a fa és normálisan körülvágva (nem látod rajta) és nem érzel rajta mást ezt garantálom. nekem egy nagyon kezdetleges fám volt és most k7 de nem érzed rajta komolyan
2015. jan. 16. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!