Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek 193-4 cm,102 kg...

Szerintetek 193-4 cm,102 kg izomtömeg, -elég száraz- test megfelelő megyei illetve nb 2-es kosárlabdához 4-es posztra?

Figyelt kérdés
centernek kicsi vagyok, de fizikálisan erős, szerintetek ez elég magasság ehhez a szinthez?

2015. jan. 15. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Mutass egy képet arról a 102kg "elég" száraz izomtömegről :D
2015. jan. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hogy tudok képet feltölteni ide?
2015. jan. 15. 14:57
 3/7 anonim ***** válasza:
képfeltöltés.hu-ra feltöltöd, a kép linkjét pedig bemásolod :D
2015. jan. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2015. jan. 15. 17:11
 5/7 anonim ***** válasza:

194 centivel Magyarországon simán elmehetsz 4-es posztra, főleg ha mozgékony vagy. A testalkatod teljesen ideális a kosárhoz. Sajnos én a 185-ömmel 2-esen játszottam, de legalább megtanultam távolit dobni. Viszont azért jól gondold meg, mert véleményem szerint az irányító poszt után a 4-es talán a legnehezebb, főleg ha klasszikus kosárlabdát játszotok. Jól kell tudnod mozogni a tömegben a gyűrű alatt, a center munkának és a távoli dobásoknak is mennie kellene. Nézd meg Kevin Love-ot, Aldrige-t, vagy régi Kevin Garnett videókat, nem egy egyszerű poszt.


Amúgy visszatérve a center dologhoz. Lehet hogy kicsi vagy centernek, de szerintem ez semmit nem jelent. Ha fizikummal győzöd a nagyobb embert és jó ütemben nagyot tudsz ugrani, teljesen hatékony center lehetsz ezzel magassággal is. Legfeljebb védekezésnél érezheted hátrányát.

2015. jan. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
fizikálisan eléggé jól állok, erőnlétetre gondolok, súlypontemelkedésemen lenne mit javítani- air alertet nyomom+ ugrálókötél, rendszeresen járok edzőterembe és kis korom óta sportoltam (alap izomzat kialakult- küzdősporttal) lehet,h furcsa de élvezem ha kontaktolnak és meg meg ütnek, egyetlen dolog miatt nem voltam biztos abban,h 4 esnek alkalmas vagyok, az a magasság miatt van, - nem elég magas vagyok- pl. kivűlről nem dobálok, mert az nem megy, de közép távoli, palánkos és ziccerek még emberrel nyakamon is elég jól megy, viszonylag sokszor falttal tudnak megállítani, edzés tervet direkt kosarasnak tudsz javasolni? izom is legyen rajtam, meg súlypontom is jól emelkedjen.. eléggé ördögi kör ez mert ha van izmom akkor lomhább vagyok, hamarabb fulladok, nem tudok olyan jól lábbal lekövetni ezt azt, azonban ha nyurgább vagyok eltol mondjuk egy 110 kilós 2 méteres arc, viszont tudok emelkedni
2015. jan. 15. 20:15
 7/7 A kérdező kommentje:
amúgy, köszi a választ!
2015. jan. 15. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!