Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a véleményetek a női...

Mi a véleményetek a női fociról? Ha tetszik miért, ha nem támogatjátok miért nem? Ismertek híres női focistát aki sokra vitte (pólóhúzogatás nélkül)?

Figyelt kérdés
Ha egy nő labdarúgóbabérokra akar törni lehet-e olyan híres mint pl.: Maradona v. Casillas? Csak mert én egyet sem ismerek. És akiről mégis hallottam arról is csak azért mert mellette topmodellkedik. A nőket egyáltalán nem tisztelik a fociban, csak ha mutogatja is magát????!!! Légyszi válaszoljatok!!!
2010. febr. 7. 19:57
1 2
 1/12 anonim válasza:

Nekem nem igazán jön be, egyáltalán nem női sportág. Szerintem olyan mint amikor egy 120 kilós szőrös férfi balettezik :)

(Ha lány vagy és focizol remélem nem bántottalak meg, nem állt szándékomban.)

2010. febr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Valójában az a problémám nekem is. Sokkal szívesebben nézek férfi focit mint nőit, az egy kicsit olyan furcsának tűnik nekem is. (Pont mint a férfibalett) De ha egyszer annnnyyyyira imádom a focit (és lány vagyok). Magamat meg úgysem látom futás közben...
2010. febr. 7. 20:43
 3/12 anonim ***** válasza:
48%

a női foci a nők egyenjogúsága miatt lett kitalálva.

Alapjában véve annyira halott ötlet mint a magyar foci.

2010. febr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hé,hé! Magyar is vagyok meg lány is, élek-halok a fociért. És akkor most mi van? Ássam el magam?
2010. febr. 7. 21:52
 5/12 anonim ***** válasza:
én egyáltalán nem ítélem el a női focit és téged se, hogy szereted. sőt nekem minden vágyam egy olyan barátnő aki szereti a focit:)nézni is, meg csinálni is:)na de ez mellékes
2010. febr. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát, köszi az eddigi válaszokat, ha van még véleménye vkinek írjátok meg mert nagy gondban vagyok. Nem tudom érdemes-e focizni járnom, ha nem csak hobby szinten akarom űzni (azt a kertünkben is lehet), lesz-e belőle valami?
2010. febr. 8. 17:13
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja, és úgylátom híres nőt ti se nagyon tudtok. Hát ez az.
2010. febr. 8. 17:14
 8/12 anonim ***** válasza:
en tudok! a legjobb jatekos a brazil valogatott marta!!! es miert ne focizhatnal lany letedre? ha ugyes vagy menni fog!!!
2010. febr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Máris jobb kedvem lett!:)))
2010. febr. 8. 18:13
 10/12 anonim ***** válasza:
22 lany vagyok, imadom a focit, regebben fociztam most mar csak nezem de csak a pasikat:) a csajok neha annyira "csajosan " fociznak hajtepes meg rikogatas :) olyan vicces
2010. febr. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!