Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Real-drukkerek: Mit szóltok...

Real-drukkerek: Mit szóltok ahhoz, hogy az Atletico kiejtett titeket a kupában?

Figyelt kérdés

Nem provokálás, csak érdekelnek a vélemények. Nemzeti Sporton olvastam a kommentek között egy csomó magyarázkodást, ugye Ronaldo nyilatkozta, hogy "a Király-kupa nem olyan fontos".

Kicsit fura kérdés, de az orrotok alá akarom dörgölni, hogy kiesett a Real. :D



2015. jan. 23. 23:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
engem nem érdekel. Legalább így tudunk koncentrálni a blre:)
2015. jan. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
úgy kérdezd h reál divat drikkerek....a bl koncentrálás olyan kamu mint ide lacháza...penaldóóóó :D : D:
2015. jan. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Nyilván presztízsveszteség kiesni az Atleti ellen, de ha bajnokságot vagy BL-t nyer a Real akkor senkit sem fog érdekelni. A kupa soha nem lesz olyan fontos, mint az előző kettő, főleg hogy tavaly az Atletin és a Barcán átlépve már megnyerte a Real.
2015. jan. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
nem gáz, most tico-barca játszk egy hét alatt 3 meccset, a real meg vígan megnyeri a bajnokságot, amíg ezek lefárasztják egymást, ilyen csapatoknál a kupa mindig is 3. számú
2015. jan. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 TallandThin Boy ***** válasza:
50%

Hát az a visszavágó egy elég csúnya meccs volt. Ha az a két nagy baklövés nem történik meg, akkor sokkal jobban alakulhatott volna.


Egyébként nem izgat, a kupa nem egy nagy szám. És nem a Real az egyedüli nagycsapat ami kiesett az adott kupából, gondolok itt az FA kupára. Gondolom a Chelsea drukkerek sem sírnak annyira, hogy nem fognak kupát nyerni.

2015. jan. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Lehet, de az FA-kupa egy kicsit más, mint a Király-Kupa. :) Tavaly Hull City-Arsenal döntő volt például, pedig mindkettőnél jobb a Chelsea, mindkét manchesteri csapat, sőt, tavaly még a Liverpool is jobb volt Suárezzel.

Mondjuk a bajnokság és a BL tényleg fontosabb, de azért egy ilyen gazdag kerettel nem jelenthet nagy gondot egyszerre 3 kupában is talpon maradni (mármint nem a végső győzelemig, de legalább egy jó ideig).

De azért én még abban reménykedem, hogy a Real elkezd hanyatlani, ma állították ki Ronaldot, még egy enyhe döntéssel is 3 meccsre eltiltják, akkor a Real Sociedad, Sevilla és Atletico elleni mecset kihagyja, és feltámad a Barca. :D (Messi meg behozza a gólokban :D)

2015. jan. 24. 22:42
 7/12 TallandThin Boy ***** válasza:

Persze az FA kupa kicsit más, de azt akartam érzékeltetni, hogy ott is esnek ki nagy csapatok, sokkal gyengébb ellenfelek ellen, mint az Atletico.


És igen, Messi behozhatja gólokban simán, de maga a csapat nem lesz olyan nagy bajban. A Real nem csak Ronaldoból áll, szóval én nem esek kétségbe. Azt is hozzá kell tennem, hogy bármi megtörténhet, de arra nagyobb esélyt látok, hogy a Real nem fog beszarni.


Amúgy én megértem, hogy Ronaldonak eldurrant máma az agya, de egyáltalán nem így kellett volna reagáljon. Erre a kis karrángatásra annyi is elég lett volna reakcióként, hogy káromkodik egyet és odébbáll.

2015. jan. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 TallandThin Boy ***** válasza:
A Barcának pedig nincs honnan feltámadnia, mert tök jó formában van és alig vannak lemaradva. Nem olyan nagy a különbség.
2015. jan. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én sem szeretném temetni a Barcát, tavaly is az utolsó meccsen úszott csak el a bajnoki cím, pedig még vezettek is, a kupát az utolsó öt perccel vesztették el, a BL-ből pedig a későbbi döntős (és szerintem a legjobb) csapattól estek ki egy góllal, egy kicsit jobban koncentrálva, esetleg kis szerencsével egy eredményes szezon után ülne Tata Martino a kispadon. :)

De ettől függetlenül 1(+3) pont a hátránya a Reallal szemben, pedig már a Real is hibázott egyet, csak nem sikerült kihasználni... A BL-ben nagyon könnyű sorsolást kapott a Real, de ha a Barca odafigyel, simán elhappolhatná a bajnoki címet. A kupában pedig ha megőrzi az előnyét, akkor begyalogolhatna a döntőbe, a BL-ben meg beszenvedhetnék magukat az elődöntőbe, dehát ahhoz jól kell időzíteni a jó formát. :)

2015. jan. 24. 23:39
 10/12 Scream85 ***** válasza:
100%

Fordítsunk :)

Milyen érzés Atletico szurkolóként, hogy a 93. percben buktátok a BL -döntőt? :)

2015. jan. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!