Jó volt, volt minden, mint a búcsúban. :D
2015. jan. 29. 17:22
 5/25 anonim ***** válasza:
86%

Barcás vagyok, de megpróbálom elfogulatlanul, és kulturáltan véleményezni a meccset.

Az Atletico úgy kezdett, ahogyan vártam. Gyakorlatilag nekiestek a Barcának, Torres gólt is lőtt az első percben. A Barca elég pontatlanul játszott, sok volt a labdavesztés, a térfeléről alig tudott kijönni a nagy nyomás miatt, csak kontrákkal próbálkozott, aminek végül eredménye is lett a 9. percben, amikor Neymar egy szép kontraakcióból meg is szerezte az egyenlítést. Sajnos az Atletico nem okozott nekem meglepetést, ezúttal is durván átlépték a sportszerűség minden határát, a töketlen bíró pedig képtelen volt megfogni a meccset (ebben se volt semmi meglepő... spanyol játékvezetés) Aztán jött a tizenegyes... amit nem kellett volna volna befújni, mivel egyrészt kívül volt, másrészt, egy sima belemenés volt, igazi szabálytalanság nem történt. A gól után a Barca kezdett magára találni, az Atletico sajnos folytatta a rugdosást. Aztán jött Miranda öngólja, amit a Barca köszönt szépen. Már nem emlékszem pontosan, de asszem az öngól után volt Neymar gólja, aminél tévesen lest ítéltek. Majd jött Alba kezezése, amit be lehetett fújni, de figyelembe véve, hogy a kéz nem kereste a labdát, akár tovább is lehetett engedni. A kontrából pedig Neymar meg is szerezte a vezetést.

A szünetben az Atletico-játékosok számomra teljesen érthetetlenül elkezdtek reklamálni (szerintem pedig erősen nekik kedvezett a bíró) Gabit kiállították, ennek az okát nem ismerem, sok mindent hallottam a történtekről.

A második félidőben 0-ra vett vissza mindkét csapat, ami érthető is volt. Az Atletico persze folytatta a favágást, röpködtek is a sárgák, majd végül a piros is.

Összességében megérdemelt a Barca továbbjutása. Ez a meccs azt is megmutatta, hogy amikor hátrányban van az Atletico, és támadni kell, akkor megállt a tudomány. A buszozáson és a hentelésen kívül nem sok mindenhez értenek (az egyéb sportszerűtlenségekről most inkább ne is beszéljünk)

2015. jan. 29. 17:34
 6/25 A kérdező kommentje:

Na akkor figyelj!

Az egyik gól az után született, hogy a kezezést nem fújta be a bíró, mert akkor ott az tizeneggyes, és nem kedvezett nekünk, mert amikor történt az az incidens Neymar még csak egy sárgát sem kapott. És megérdemelték volna a továbbjutást, mert igenis jól játszottak. Az Atletico egy csapat nincs az, hogy neki kell passzolni, mert ő rúg golt a Barcánál ez van csak Messi és néha Neymar. A szurkolók szeretik a csapatot az utolsó percekben amikor már nyilvánvaló volt a végeredmény akkor is még a csapatot éltették. Ezzel szemben a Barca drukkerek (tisztelet a kivételnek) csak divatból van a csapatért. És a tetőpont csak annyi, hogy a Brca kis kezezője meccs után neveteve mnesélte Messinek, hogy az valóban kéz volt csak hát nem fujták be.

Kamutizi (-1 gól az Atletinek)

Neymar lesgólja, ami nem volt les (+1 gól a Barcának)

Alba kezezése (+1 gól az Atletinek, -1 gól a Barcának)

Ha kiszámolod, akkor pont 0-ra jön ki mindkettő, tehát az állás továbbra is 2-3 a Barcának :D előrébb vagytok? Nem.

És ha már felhoztad Alba sportszerűtlenségét (mert az az volt, elismerem), akkor én megkérdezném, hogy a drága Arda Turan hogy maradhatott a pályán, miután a partjelzőt célba vette a cipőjével? Hogy lehet az, hogy az előző két meccsünkön a csapatotok 11 emberrel fejezhette be a meccset? Hogy lehet az, hogy miután Gimenez véresre rúgta Neymar lábát, nem tiltották el egy meccsre sem (ha mégis így eltiltották akkor bocsánat) Annyira undorító, amit meccsről meccsre leművel ez a csapatnak nem nevezhető valami, hogy arra nincsenek szavak. Jobb, ha elismered: bunkerfoci, hentelés, favágás, provokáció... jelenleg ez az Atletico Madrid, semmi több.

2015. jan. 29. 18:43
 9/25 A kérdező kommentje:
A cipődobásért megkapta a sárgát kicsit erőszakosak voltak, de angliában van ahol még keményebbek.
2015. jan. 29. 18:54
 10/25 anonim ***** válasza:
Netom hanyadik vagyok,szoval az aki irta hogy 2-3 es sok sziv. Nos... Nem ertem miert kell mindjart lekocsogozni... Ezert vannak nagy balhek a fradi ujpest meccsen is.. Miert nem lehet kulturaltan leirni a velemenyt mint a nem tudom hanyadik. En barcas vagyok,de elismerem peldaul hogy a Realnak milyen szep a himnusza. A Barcae jobban tetszik hogy lehet kiabalni,de elismerem hogy szep a Reale. Ahogyan azt is hogy a Real jobb,ugyesebb,de engem ne akarjanak megvaltoztatn hogy Barcas vagyok :( :) <3 13/L
2015. jan. 29. 19:00