Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nagyon ritka az hogy egy lány...

Nagyon ritka az hogy egy lány kosarazik? (többi lent)

Figyelt kérdés
igazából még nem tudok kosarazni de meg szeretnék tanulni.És mien szemmel néznek a női kosarasokra?(mert hallottam már olyat hogy egy másik sportágban beszólogattak valakinek csak azért mert lány és ők úgy gondolták hogy nem neki való sport,ami szerintem egy nagy hülyeség.)És még azt szeretném tudni hogy vannak olyan helyek ahol lányoknak is simán tanítanak kosarazást? a válaszokat előre is köszönöm. 13/L

2015. febr. 1. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Abszolút nem ritka. Sőt, szerintem az egyik legnépszerűbb csapatsport a nőknél. Erre nem lehet azt mondani, hogy nem a nőknek való sport. Magyarországon is csomó női csapatot lehet találni, mint profi, mint amatőr szinten. Keress egy csapatot, járj edzésre, és meglátod, hogy milyen :)
2015. febr. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért szerintem a kézilabda nálunk népszerűbb a lányok körében, a röplabda meg úgy általában inkább számít lányos sportágnak, de azzal sincs abszolúte semmi baj, ha egy lány kosarazik. ;)
2015. febr. 3. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


A kosárlabda nagyon szép sport és a lányok is remekül tudják játszani. Nehéz találni olyan egyesületet, ahol tanítanak is kosárlabdát a később vagy újrakezdők részére és esetleg játéklehetőséget is kapnak. A IX. kerületben tudok segíteni, így ha az megfelelő lehet számodra, akkor privát üzenetben várom e-mail elérhetőséged és ott mindent részletesen megírok.

2015. máj. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!