Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » NBA kosaras kártyákhoz értő...

NBA kosaras kártyákhoz értő ember?

Figyelt kérdés
Jó-jó, én is értek hozzá (fogjuk rá), de árat illetően nem sokat konyítok a témához. Van egy komplett gyűjteményem, köztük tudtommal értékes darabokkal. Fleer Ultra, skybox, fleer metal, fleer, tops stb. Ha eladni nem is akarom (bár kitudja), kíváncsi volnék az értékére. Kérésre képet szívesen küldök. Csak hogy pár nevet említsek: Magic Jhonson, Kobe, Shaq (sok, értékes, jó minőségű), Dominique Wilkins, Rodman, Dell Curry és még sorolhatnám. Még így utólag, az sem mellékes, hogy kifogástalan állapotban tároltam őket, albumban.

2015. febr. 2. 19:23
 2/2 Davidoff25 válasza:
szia. Az értékesebb fele jobban mutatott volna... ezek között semmi olyan lapot nem láttam ami értékes lenne
2015. okt. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!