Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szép estét! Szeretnék Ausztriá...

Szép estét! Szeretnék Ausztriába elmenni egy próbajátékra és ha úgy adódik akkor kinn maradni focizni. Hogyan kezdjem el így ismeretség semmi nélkül?

Figyelt kérdés

2015. febr. 3. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Keresd meg 3-4-5. osztályú klubok honlapját, ott lesz az elérhetőségük, írj nekik emailt és érdeklődj.
2015. febr. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Szerinted mennyi esély van rá hogy bármelyik klub elhívna egy próbajátékra csak azért mert írtam nekik egy emailt?
2015. febr. 4. 14:55
 3/8 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs őszintén szólva.. Ha tényleg ezt akarod akkor legyél kitartó, írt 100 csapatnak, valamelyiknél csak szerencséd lesz!


Ha vállalod a kiutazást akkor biztos kapsz esélyt valahol.

2015. febr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igazad van!

Köszönöm még 1-szer!

2015. febr. 4. 20:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek, nem írni kell, hanem fogni magad és elmenni, személyesen közölni a szándékaidat az adott klubnál. Elutasítani biztosan nem fog egy 3-4-5-öd osztályú csapat, meglátogatod az edzéseiket aztán majd döntenek a sorsodról. Persze ezt nyáron érdemes megtenni, amikor már vége van a bajnoki szezonnak. Ismeretség szerintem nem szükséges, egy kis német tudás annál inkább! (de az angol sem rossz)
2015. febr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megyek veled, haver :D
2015. febr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Hát igen csak szerettem volna tudni hogy hogyan működik ez! :)

Gyere haver ki kell menni!

2015. febr. 6. 17:18
 8/8 Pedros válasza:

Sziasztok!

Van már valami fejlemény?

2015. máj. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!